جستجو
Filters
Close
خبرخوان

بلاگ

باید ها و نباید هایی جالب در مورد ارسال دسته گل به خانم ها !

خرید دسته گل

باید ها و نباید هایی جالب در مورد ارسال دسته گل به خانم ها !

برای بسیاری از مردان انتخاب دسته گل برای خانم ها کاری سخت و سردرگم کننده است . با وجود تعداد زیادی از انواع مختلف گل و جعبه گل های مختلف تصمیم گیری برای بهترین انتخاب کمی دشوار است و اینکه آیا میدانید در بعضی شرایط خاص نباید برای خانم ها گل بفرستید ؟

 

زمان ارسال  

ارسال و تقدیم به موقع دسته گل به خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .  حقیقت این است که شما همیشه میتوانید برای خانم ها گل  بفرستید . اغلب ارسال به موقع گل تاثیری فوق العاده زیادی در خانم ها خواهد داشت . آن ها از توجه کردن به آنها لذت میبرند و از اینکه شما به یاد او بوده اید ، احساس غرور و شادی وصف ناپذیری خواهند داشت . هرچند در تمام مناسبت ها ارسال گل به خانم ها ضروری نیست ولی ارسال دسته گل برای مناسبت های خاص مانند روز تولد ، ولنتاین ، سالگرد آشنایی ،اولین دیدار و یا ازدواج برای محل کار یا حضور او بسیار زیبا و جذاب می باشد .

 

هرچند ارسال گل برای خانم ها تقریبا در هر زمانی مناسب است ولی دو حالت خاص وجود دارد که شما نباید برای خانم ها گل بفرستید . اولین حالت ارسال دسته گل برای خانمی است که شما او را بخوبی نمیشناسید و میخواهید نشان دهید که احساس شما درگیر او شده است ، در این حالت بهتر است حتما همراه گل متنی مناسب و عاشقانه نیز باشد که بتوانید به خوبی منظور خود را به او برسانید و او دچار اشتباه نشود . مورد دوم در مواقعی است که شما می خواهید از کسی معذرت خواهی کنید  . در این شرایط اگر میخواهید همه چیز را درست کنید ، ابتدا دسته گل را برای خود تهیه و سپس شخصا به او تحویل دهید .

 

متن همراه گل  

همیشه بخاطر داشته باشید که همراه دسته گل و جعبه گل ، متنی مناسب بفرستید . ارسال متن تاثیر مثبت هدیه را چند برابر میکند . برای نوشتن متنی مناسب حتما وقت بگذارید هر چقدر متن شما شخصی تر و از زبان خودتان باشد تاثیر آن بیشتر و هدیه را در ذهن او ماندگارتر خواهد ساخت . اشعار سهراب سپهری و یا دست نوشته های کوتاه عاشقانه می توانند انتخابی عالی برای دست یابی به این هدف باشند .

اگر میخواهد تاثیر نوشته بیشتر باشد بهتر است از متن های ساده ای استفاده کنید که برای دانستن معانی و مفهوم آنها نیاز به رجوع به فرهنگ لغات و تحقیق نباشد .

 

چه گلی به چه تعدای بفرستیم  

گل رز  که نمادی از عشق و احساس است و انتخابی کلاسیک و جذاب می باشد . رنگ قرمز رز می تواند انتخابی جالب و خوب باشد که نشان دهنده عشق و احساس و زیبایی بی انتها است . ولی اگر می خواهید یک قدم جلو تر بروید باید رنگ گلی که او دوست دارد را بدانید تا برای او همان رنگ گل را تهیه کنید تا به این ترتیب بیشتر نشان دهید که توجه خاصی به او دارید .

برای انتخاب تعداد گل بهترین انتخاب ها میتوانند حداقل  شامل 9  عدد شاخه گل باشند . ولی در بعضی مراسم خاص ارسال گل به تعداد خاصی مثل سن گیرنده در روز تولدش جذابیت های خاص خود را دارد .

دانستن این مطلب مهم است که گذر زمان برای خانم ها طولانی تر از آقایان می باشد . خانم ها به علت عوامل بیولوژیک و عادت ماهیانه از ابتدای تاریخ به شمردن هفته ها و روز ها توجه بیشتر دارند و برای رسیدن زمان مناسبت های خاص لحظه شماری و برنامه ریزی می کنند . پس به شما پیشنهاد میکنیم حتما مناسبت های خاص مانند تاریخ تولد ، سالگرد آشنایی را به دقت بخاطر بسپارید تا در زمان درست با ارسال دسته گل و جعبه گل های زیبا بتوانید در چشم خانم ها باهوش تر ، جذاب تر و دست داشتنی تر شوید .

به منظور سفارش دسته گل زیبا و لوکس میتوانید به راحتی وارد وب سایت گلبیشه شوید و پس از انتخاب جعبه گل  ، سفارش آنلاین گل طبیعی خود را  ثبت کنید .

در وب سایت گلبیشه شما می توانید گل های طبیعی را در جعبه گل های لوکس و شیک مشاهده و پس از انتخاب تعداد شاخه ها حتی رنگ گل ها را تغییر دهید تا انتخاب برای شما به سهولت صورت گیرد .

گلبیشه خدمات خاص مانند شخصی سازی جعبه گل ها را نیز ارائه می دهد . به این ترتیب شما میتوانید نامه ، متن و یا عکسی یادگاری از خود را در جعبه گل به نحوی قرار دهید که فقط مخاطب شما هنگام باز کردن جعبه گل آن را ببیند و احساس کند که جعبه گل از ابتدا برای او طراحی و ساخته شده است .

 

 

 

10 دلیل کافی برای ارسال گل به او که عاشقش هستید !

 دیروز بعد از یک روز کاری پر مشغله ، خسته به خانه برگشتم . کل روز به سختی درگیر کار بودم ولی هیچ چیزی مطابق میل من پیش نرف حتی  رئیس شرکت سرم داد کشید .تو طی روز فقط تونستم یه پیامک کوتاه به همسرم مهراد بدم  . مثل همیشه وقتی از راه رسیدم رفتم تو اتاق تا لباسامو عوض کنم همون موقع بود که یکی زنگ خونه رو زد ، تو یه لحظه همه چیز عوض شد ! یه جعبه گل زیبا ! توش یه کارت بود که نوشته بود :  " همسر مهربونم خسته نباشی ....خیلی دوست دارم ! "

چه شکفت انگیز بود ، یه حرکت ساده تمام روز منو عوض کرد !

این قضیه منو به فکر فرو برد ، چرا ما همیشه باید صبر کنیم تا تو مناسبت های خاص به هم گل بدیم ؟ آخرین باری که برای کسی گل فرستادین کی بود ؟ راستشو اگه بخواین بدونید آخرین باری که برای کسی گل گرفتم پارسال تولد مادر همسرم بود ! این واقعاً نا امید کننده است !

خوب اگه هنوزم دنبال بهانه میگردین اینجا 10 دلیل براتون اوردم که همین امروز برای عزیزانتون گل بفرستید .

 

۱-     وقتی شما دسته گلی را در مکانی میبینید حتما با خود می اندیشید  "وای .... چقدر زیباست ! "

ما گل های زیبا را تقریبا در همه جا میبینیم ، روی میز رستورانهای شیک ، روی کانتر خرید فروشگاه ها ، ورودی ساختمانهای لوکس ...پس چرا این زیبایی را با کسانی که نیاز به توجه عاطفی ما دارند تقسیم نکنیم ؟ هیچ مناسبت خاصی نمیخواهد ! دقیقا بی بهانه !

۲-    وقتی عزیزتان به شما می گوید  روز/ هفته / ماه خوبی نداشته !

گل ها زیبا ،شاد و معطر هستند . با دیدن گل ها شور و نشاطی طبیعی در انسان شکل میگیرد و لبخندی حقیقی میزند و دیدن گل ها وقتی از خواب بیدار میشوید باعث میشود که روزی پر از انرژی و شادابی داشته باشید .

۳-    وقتی عزیزتان به شما می گوید این روز / هفته / ماه واقعاً عالی بوده است !

با تقدیم گل به مخاطب خاص شما هنگامی که او خوشحال است نه تنها به او نشان میدهید که شما هم حس خوشحالی دارید بلکه باعث مضاعف شدن خوشحالی او نیز میشوید  .

۴-    مدت زیادی است که با عزیزتان صحبت نکرده اید

و شما میخواهید نشان دهید که درباره او می اندیشید ! گاهی اوقات به دلیل مشغله های روزمره ما نمیتوانیم حتی  وقت کافی برای صحبت تلفنی با کسانی که به آنها عشق می ورزیم صرف کنیم ، در این مواقع با خرید گل میتوانید به عزیزتان نشان دهید که به او فکر میکنید .

۵-    میخواهید جشن کوچکی بگیرید

جشن گرفتن حتما مناسبتی مثل تولد و یا سالگرد ازدواج نمیخواهد ، شاید اولین قدمی که کودک شما بر میدارد ، شروع به فعالیت در شغلی جدید و یا قبول شدن در امتحانات بهانه خوبی برای یک جشن کوچک باشند .

۶-    نشان دهید که به او توجه می کنید

گل های زیبا هدیه ای عاطفی و احساسی می باشند ، گل پیامبر عشق و فرستنده آن خدای عشق است . ارسال گل معانی عاطفی عمیقی دارد . وقتی شما به کسی گل هدیه میدهید لبخندی بر لبان شما نقش میبندد که در نتیجه لبخندی است که بر لبان مخاطب شما نقش بسته است .

۷-    غافلگیر شدن عاطفی ناگهانی بسیار شگفت انگیز است !
ما همه از غافلگیر شدن عاطفی موارد زیادی دیده ایم . مثل لبخند زدن به شخصی که در صف کنار شما ایستاده است یا حساب کردن مبلغ میز رستوران کناری شما که همسایه شما بوده و ... برای نمونه می توانید یک نفر از مخاطبین گوشی همراه خود انتخاب کنید و با سفارش جعبه گل برای او ببینید چه اثر  شگفت انگیزی در او خواهد داشت

۸-    خاطره می سازید

نه اینکه فقط به این خاطر گل بفرستید....ولی همه ما می دانیم که این حقیقت دارد . فقط کافی است زمانی را تصور کنید که وقتی با عزیزتان صحبت می کنید به او بگویید : " یادت درست بعد از اون گلی که برات فرستادم با هم رفتیم شام رستوران "   و برای این اتفاق همین الان یک سبد گل زیبا برای او بفرستید !

۹-    برای خودتان گل بفرستید .

بله ! درست متوجه شدید ! برای خودتان گل بفرستید در حقیقت هیچ دلیلی وجود نداره که برای خودتان گل سفارش ندهید . شما برای اینکه نشان دهید به خودتان توجه دارید ، به خوشحالی خود اهمیت میدهید بدنبال بهبود روحیه خود هستید و می خواهید شاد و پر انرژی باشید کافی است برای خودتان گل سفارش دهید .  و یا بهتر از آن چند تاریخ نا مشخص در سال سفارش انلاین و خرید گل را به صورت اینترنتی ثبت کنید تا هنگامی که موعد آن رسید شخص شما هیجان زده و خوشحال شود .

۱۰-  تقدیم گل دقیقا بی بهانه !

چه کسی گفته که ارسال گل حتما بهانه و دلیل خاصی احتیاج دارد ؟ اگر حتی هیچ کدام از دلایل بالا قانع کننده نبود ، این دلیل به تنهایی کافی است . به نظر من این بهترین دلیل برای ارسال گل است . ( خوب عزیزم میدونی ..... من گل رز خیلی دوست دارم ... خیلی خوشحال میشم اگه . . . . .)

پس امروز حتما برای عزیزتان گل سفارش دهید . شما به منظور خرید گل میتوانید به راحتی وارد وب سایت گلبیشه شوید و پس از انتخاب ، سفارش آنلاین گل طبیعی خودتونو همین الان ثبت کنید .

در وب سایت گلبیشه شما می توانید گل های طبیعی را در جعبه گل های لوکس و شیک مشاهده و پس از انتخاب تعداد شاخه ها حتی رنگ گل ها را تغییر دهید تا انتخاب برای شما به سهولت صورت گیرد .

گلبیشه خدمات خاص مانند شخصی سازی جعبه گل ها را نیز ارائه می دهد . به این ترتیب شما میتوانید نامه ، متن و یا عکسی یادگاری از خود را در جعبه گل به نحوی قرار دهید که فقط مخاطب شما هنگام باز کردن جعبه گل آن را ببیند و احساس کند که جعبه گل از ابتدا برای او طراحی و ساخته شده است .

8 تاثیر اسرار آمیز هدیه دادن گل های زیبا به همسر و عزیزان !

1-    لبخند، اولین و مهم ترین تاثیر ارسال گل های زیبا توسط شما برای عزیزانتان در هر سنی و قومیتی که هستند ، می باشد که این تاثیر به سرعت و به خوبی نمایان می شود .

2-    وقتی به شخصی گل هدیه می دهید ،  بر خلاف آن لبخند مصنوعی همیشگی  ، لبخندی واقعی بر لبان تان نقش می بندد که در مقایسه با هدیه هایی با همان قیمت برایتان لذت بخش تر خواهد بود.

3-    دریافت گل به عنوان هدیه می تواند به مدت طولانی روی حالات روانی فرد تأثیر گذاشته و رفتار او را به سرعت دگرگون کند ، به طوری که افرادی که در محیط اطرافشان گل و گیاه وجود دارد بیش از دیگران آرام، مهربان، شاد و با گذشت بوده و می توانند این حس را با رفتار مثبت خود به دیگران نیز منتقل کنند، بنابراین پژوهشگران توصیه می کنند همواره به کسانی که دوستشان دارید ، گل های طبیعی  هدیه دهید .

4-    درباره همسران، فرزند و والدین ، ارسال گل یا هدیه دادن گل و گیاه یا سبد گل های زیبا می تواند برقراری ارتباط میان افراد را تسهیل کند که این مهم به ویژه در مورد همسران در مراسم هایی  مانند تبریک سالگرد ازدواج ، تبریک تولد و حتی بی بهانه اهمیت بیشتری پیدا میکند .

5-    ارسال گل طبیعی موجب برقراری رابطه ای صمیمی بین افراد می شود و حضور گل، برقرار کردن ارتباط را با خانواده و دوستان بسیار افزایش میدهد 

6-    ارسال گل نشانه مشارکت و دوستی است، چرا که با ارسال دسته گل برای مخاطب خاص شما ، لذت بردن از زیبایی را با یکدیگر تقسیم می کنیم .

7-    پژوهشگران دانشگاه داکوتای شمالی آمریکا دریافتند هر فرد ۵ ثانیه پس از دریافت یک جعبه گل یا دسته گل به عنوان هدیه تبریک تولد ، سالگرد ازدواج و .... و یا حتی بی بهانه  ، یکی از این سه عکس العمل زیر را با توجه به شخصیت ارسال کننده گل و حس شخصی دریافت کننده از خود بروز می دهد:
- لبخندی حاکی از نهایت ادب و تشکر
- لبخند حاکی از مورد توجه واقع شدن ، صمیمیت  و دوستی 
- لبخند هیجان زده همراه با عکس العمل عاطفی یا کلامی خاص

8-    گل های زیبا نمادی برای تقسیم خوشی ها هستند.

چرا گل هدیه دهیم؟

8 تاثیر اسرار آمیز هدیه دادن گل های زیبا به همسر و عزیزان !

خانم ها از دریافت گل به عنوان هدیه لذت می برند در حالی که اکثر آقایان بر این باورند که  خرید گل ، کاری بیهوده است .

به عقیده اکثر مردان گل ها نه تنها زود می میرند بلکه حتی آن زمانی که زنده اند ، کار خاصی نمی کنند . آنها خرید گل را بسیار کلیشه ای می دانند . مردها باور دارند که بیشتر  زن ها گل ها را بدون هیچ دلیلی دوست دارند . مشکل دیگر اکثر مرد ها این است که چون خودشان دلیلی برای دوست داشتن گل به عنوان هدیه نمی یابند بر این باورند که همسرشان نیز حتما نسبت به دریافت گل ، نظری مشابه آنها دارد !

ما در گلبیشه مطلبی را که حاصل از تحقیقات دکتر نانسی ادکاف روانشناس تکاملی در دانشگاه هاروارد است برای شما آورده ایم :

گل فرستنده را نیز خوشحال می کند !

وقتی به شخصی گل هدیه می دهید ،  بر خلاف آن لبخند مصنوعی همیشگی  ، لبخندی واقعی بر لبانتان نقش می بندد که در مقایسه با هدیه هایی با همان قیمت برایتان لذت بخش تر خواهد بود. 

وقتی که گل هدیه می دهید مردم شما را فردی باهوشتر  و جذاب تر می بینند ! 

بله درست است . وقتی برای محل کار همکاران و مشتریان خاص خود گل بفرستید . تحقیقات نشان داده است که مردم شما را شخصی با هوش ، عاطفی و بالاتر از هم سطح ها و رقیبانتان می شناسند . از سوی دیگر چون طرف مقابل تان با این کار شما تحت تاثیر قرار گرفته ، می توانید شبکه ارتباطی بهتری با ایشان برقرار کنید و موفقیت های بیشتری بدست آورید .

دکتر نانسی ادکاف روانشناس تکاملی در دانشگاه هاروارد می گوید گل ها مردم را خوشحال می کنند . او در ضمن تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که  اگر شما یک گلدان گل در صبح ببینید ، اعتماد به نفس بیشتری در روز خواهید داشت و اضطراب و استرس کمتری را در محل کار تجربه خواهید نمود . مکانهایی که در آن گل قرار گرفته است احساس مثبتی را به مراجعان انتقال می دهند . گلها بی هیچ کلامی به آنها خوش آمد گفته و فضایی صمیمانه شکل می دهند.

گلبیشه ، با درک این مهم و در جهت سهولت در خرید گل طبیعی و ارسال گل های با طروات ، طبیعی و لوکس به صورت جعبه گل به سراسر کشور عزیزمان ، پا به عرصه وجود گذاشته است . در واقع ماموریت اصلی ما ، از بین بردن فاصله ها و ارسال لبخند های شما به تمام نقاط کشورمان است .

گل های رز استفاده شده در باکس های گلبیشه ، در سراسر ایران از نژاد گل رز هلندی و با بسته بندی لوکس و خاص برند گلبیشه  میباشد . گلبیشه خدمات ویژه و منحصر به فردی ایجاد کرده است که برخی از آنها عبارتند از :

ارسال گل طبیعی در ایران :
سیستم قوی ارسال گلبیشه مفتخر است که تقریبا تمام نواحی ایران را تحت پوشش قرار میدهد

تحویل هدیه از شما و قرار دادن آن در جعبه گل ها :
سیستم منحصر به فرد و توانمند ارسال گل گلبیشه دارای خدماتی است که در آن نیروهای آموزش دیده گلبیشه ،  هدیه ای که نزد شما  میباشد را دریافت می کنند و به شما رسید آن را تحویل میدهند ، سپس گلبیشه آن را ظرف کمتر از 24 ساعت ، همراه با محصولات دلپسند گلبیشه به تحویل گیرنده شما در اقصی نقاط کشور تحویل میدهد . 

خدمات ویژه گلبیشه جهت ارسال تقدیر نامه ، معرفی نامه و .... برای سازمانها ، شرکت ها :
همانطور که میدانید امروزه ساختار فروش دگرگون شده است ، مشتری های امروزی برای هر انتخاب راه های زیادی پیش رو دارند . با توجه به این مهم ، نوآوری در فرایند فروش از اهمیت خاصی برخوردار است . روانشناسی نشان داده است با ارسال گل های زیبا و طبیعی ، مشتریان و همکاران شما تحت تاثیر قرار گرفته و می توانید شبکه ارتباطی بهتری با ایشان برقرار کنید و موفقیت های بیشتری بدست آورید .

گلبیشه خدمات ویژه ای برای مدیران محترم ، فروشندگان و بازاریابان با ذوقی دارد که  خواستار ارسال تقدیر نامه ، معرفی نامه  و بروشور محصولات و خدمات خود ،  همراه با گل های زیبا برای مشتریان خاص خود میباشند . در گلبیشه توانایی ارائه این خدمات حتی به صورت فوری در سراسر شهر های بزرگ ایران فراهم شده است .

سیستم یاد آور مناسبت ها : 
از ویژگی های خوب گلبیشه ، سیستم یادآوری مناسب ها جهت ثبت روزهای مهم و خاص جهت یادآوری آن به شما قبل از موعد آن می باشد.  

گبیشه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ، سابقه ای درخشان ، تجربه و محتوای غنی ، اولین قدم جهت اعتماد شما به خود را برداشته است. 

ماموریت ما ایجاد فرصتی است که به نزدیکانتان در سراسر کشور عزیزمان ثابت کنید که چقدر به آنها اهمیت می دهید .