ماموریت ما ایجاد فرصتی است برای شما که به عزیزانتان نشان دهید به آنها اهمیت میدهید.

در هرکجای این کره خاکی،گلبیشه لبخند شما را به بهترین شکل به آنها میرساند.

نمایی از گالری گلبیشه

کالکشن گلفروشی آنلاین گلبیشه

برای مشاهده محصولات بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

روز عشق (۲۶)

محصولات گلبیشه

ویژه روز عشق و روز مادر
  • ویژه روز عشق و روز مادر

جعبه سورپرایز گل و بادکنک تولد

۱۲۵,۰۰۰ تومان
جعبه سورپرایز تولد با کلی بادکنک و یک شاخه رز هلندی تزیین شده. فکرش رو بکنید که مخاطبتون با باز کردن درب جعبه با کلی بادکنک رنگارنگ روبرو بشه. اونوقت که باید بادکنک ها رو دونه دونه در بیاره تا به دسته گل و پاکت متن شما برسه. جعبه سورپرایز گل و بادکنک گلبیشه ، یه هدیه گل شاد ، خاص و متفاوته. با جعبه گل سورپرایز تولد ، طوفانی از شادی را به پا خواهید کرد.

سبد گل لیسیانتوس

۱۸۵,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان

سبد گل لیسیانتوس با زیبایی خاصی ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد .

گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید این سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای لیسیانتوس و فصل خرید سبد گل ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید سبد گل آنلاین شما را تضمین می کند .

با خیال راحت خرید آنلاین سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

سبد گل رز به همراه گل های آلسترومریا

۱۶۹,۰۰۰ تومان

سبد گل رز با گل آلسترومریا با ظاهری شیک ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد .

گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

گل رز جاودان مشکی در باکس پلکسی کشو دار

۲۱۹,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان مشکی در یک باکس شفاف کشودار زیبا /  هدیه ماندگار و شیک رز مشکی جاودان با داشتن گلبرگ های مخملی ، چشم هر بیننده ای را به زیبایی خود خیره می کند . آنهایی که عاشق رز مشکی هستند ، انتخاب این جعبه گل زیبا را از دست ندهند. شما میتوانید به همراه این باکس گل رز جاودان ، عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . ما در این جعبه گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان قرمز استفاده کرده ایم . کشو تعبیه شده در این جعبه گل ، بهترین مکان برای گذاشتن هدیه های کوچک و کم جا است . جعبه های شفاف و طلقی شکل ، میتواند بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان قرمز در تندیس هرمی پایه سنگی

۲۲۵,۰۰۰ تومان
گل رز طبیعی جاودان قرمز در تندیس هرمی پایه سنگی /  یک هدیه ماندگار و درخور هدیه این تندیس هرمی رز ماندگار ، با داشتن پایه ای از جنس سنگ میتونه هدیه گل چشم گیری باشه. ما در این تندیس گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان قرمز استفاده کرده ایم . باکس گل های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان قرمز در تندیس ۶ ضلعی

۲۲۵,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان طبیعی قرمز در تندیس ۶ ضلعی /  هدیه گل ماندگار برای آنان که دوستشان دارید این تندیس با زیبایی خاص خود ، جلوه ی درخشانی را از گل رز ماندگار شما در مقابل چشمان مخاطبتان تداعی خواهد نمود. ما در این تندیس گل ، از بهترین رز جاویدان قرمز استفاده کرده ایم . تندیس های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان هدیه باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان رنگین کمان در باکس پلکسی مکعبی

۲۲۹,۰۰۰ تومان
فرشته های کوچک در زیر پایه های این باکس گل رز جاودان رنگین کمان ، زیبایی خاصی به این جعبه گل بخشیده است . با هدیه این باکس گل رز ماندگار هفت رنگ ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان زیبایی به دور آن خواهیم بست . سایت سفارش آنلاین گل گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند. گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

باکس گل و شکلات (مشکی) ۳ شاخه رز قرمز

۲۲۹,۰۰۰ تومان
جعبه گل و شکلات لاوین | هدیه گل و شکلات زیبایی که دوستش خواهید داشت . ۳ شاخه رز هلندی ممتاز قرمز به همراه شکلات های طلایی خوش طعم محصولی جذاب از گل فروشی آنلاین گلبیشه برای هدیه تولد و یا هدیه سالگرد ازدواج شما ساخته شده با مواد اولیه با کیفیت و مناسب تقدیم به بهترین ها گل فروشی گلبیشه خرید این محصول زیبا و مقرون به صرفه را به شما پیشنهاد میکند.

گل رز جاودان رنگین کمان در تندیس ۶ ضلعی

۲۳۵,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان طبیعی رنگین کمان در تندیس ۶ ضلعی /  هدیه گل ماندگار برای آنان که دوستشان دارید این تندیس با زیبایی خاص خود ، جلوه ی درخشانی را از گل رز ماندگار شما در مقابل چشمان مخاطبتان تداعی خواهد نمود. ما در این تندیس گل جاودان ، از بهترین رز جاویدان رنگین کمان استفاده کرده ایم . تندیس های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان هدیه باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان آبی در باکس پلکسی کشو دار + شکلات

۲۳۹,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان آبی با گلبرگ های مخملی خود ، چشمان هر بیننده ای را به زیبایی آن خیره می کند . گل فروشی ما در این جعبه گل ، از بهترین گل رز جاودان آبی استفاده کرده است . شما میتوانید درون کشوی این باکس گل رز جاودان ، عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . کشو تعبیه شده در این جعبه گل ، بهترین مکان برای گذاشتن هدیه های کوچک و کم جا هست . جعبه های شفاف و طلقی شکل ، میتواند بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

جعبه گل لاوین مشکی مدل ۶ شاخه گل رز هلندی قرمز

۲۴۹,۰۰۰ تومان
جعبه گل لاوین ، هدیه گل ممتازیست برای کسانی که دوستشان دارید . باکس گل لاوین با اندازه ، تعداد گل و نیز قیمت مناسب یکی از بهترین محصولات گلبیشه می باشد . گلبیشه خرید گل لاوین رو به همه سخت پسند ها توصیه میکنه ... پس برای خوشحال کردن عزیزانتان تامل نکنید . گل فروشی گلبیشه را در سوپرایزتان شریک کنید .

گل رز جاودان رنگین کمان در تندیس هرمی سنگی

۲۴۹,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان هفت رنگ در تندیس هرمی پایه سنگی /  یک هدیه ماندگار و شیک این تندیس هرمی گل رز جاودان ، با داشتن پایه ای از جنس سنگ میتونه هدیه گل چشم گیری باشه. ما در این تندیس گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان رنگین کمان استفاده کرده ایم . باکس گل های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.
خرید رز جاودان
هدیه روزهای عاشقی

پیشنهاد ویژه روز عشق و روز مادر گل بیشه

تک شاخه گل رز جاودان فوق ممتاز و دیزاین شده با برگهای تزیینی بازگوی اهمیت و عشق است .
این هدیه ژستی جسورانه به شما خواهد بخشید و حس مثبت و شادی در دل و دیده عزیزان شما ، ارمغان گلبیشه است.

۲۱۵۰۰۰

هــــــزار تومـــــــان

مطالب آموزشی گلبیشه

اخبار و مطالب جدید

روش های جدید گل آرایی، اخبار عاشقانه روز دنیا ، مطالب روانشناسی هدیه و ...
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام گلبیشه

نمونه های دسته گل ، جعبه گل ، آموزش گل آرایی و ...