ماموریت ما ایجاد فرصتی است برای شما که به عزیزانتان نشان دهید به آنها اهمیت میدهید.

در هرکجای این کره خاکی،گلبیشه لبخند شما را به بهترین شکل به آنها میرساند.

نمایی از گالری گلبیشه

کالکشن گلفروشی آنلاین گلبیشه

برای مشاهده محصولات بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

روز عشق (۶۸)

محصولات گلبیشه

ویژه روز عشق و روز مادر
  • ویژه روز عشق و روز مادر

جعبه سورپرایز گل و بادکنک تولد و عروسک

۱۵۵,۰۰۰ تومان۲۳۰,۰۰۰ تومان

جعبه سورپرایز تولد با کلی بادکنک تولد رنگی و ۱ شاخه رز هلندی تزیین شده . شما میتوانید در این جعبه سورپرایز به انتخاب خود عروسک نیز سفارش دهید . ما برای این باکس گل شاد از دو نوع عروسک لی لی پوت و عروسک خرسی استفاده کرده ایم . تصور کنید که مخاطبت شما با باز کردن درب جعبه با کلی بادکنک رنگارنگ روبرو بشه!!! اونوقت که باید بادکنک ها رو دونه دونه در بیاره تا به دسته گل و پاکت متن و عروسک شما برسه . جعبه سورپرایز گل و بادکنک گلبیشه ، یه هدیه گل شاد ، خاص و متفاوته. با جعبه گل سورپرایز تولد ، طوفانی از شادی را به پا خواهید کرد.

جعبه گل چوبی مدل تک شاخه رز هلندی قرمز

۱۶۰,۰۰۰ تومان۱۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تک شاخه رز هلندی ، جلوه ای شیک و ساده از گلهای رز هلندی . ابعاد این باکس گل ارزان و مقرون به صرفه  ۷*۴۰ cm است. در انتهای ساقه گل به جهت تازه ماندن ، از کپسول آب استفاده شده است . این جعبه گل با ظاهری شیک و ساده خود ، مناسب تمام سنین خواهد بود . ارسال فوری و باکیفیت گل را با جعبه گل تک شاخه رز هلندی تجربه کنید .

جعبه گل چوبی مدل ۳ شاخه رز هلندی قرمز

۱۹۵,۰۰۰ تومان۲۱۰,۰۰۰ تومان

باکس گل زیبا همراه با قیمت مناسب ، جهت هدیه به عزازانتان . ابعاد این باکس گل ارزان و مقرون به صرفه  ۷*۴۰ cm است. در انتهای ساقه گلها به جهت تازه ماندن ، از کپسول آب استفاده شده است . این جعبه گل با ظاهری شیک و ساده خود ، مناسب تمام سنین خواهد بود . ارسال فوری و باکیفیت گل را با جعبه گل ۳ شاخه رز هلندی تجربه کنید

باکس گل رز بلاکین ۹،۵،۴ شاخه گل رز هلندی قرمز

۱۹۵,۰۰۰ تومان۲۶۵,۰۰۰ تومان

آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید ؟ آیا کیفیت باکس گل هم برای شما مهم است ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۹،۵،۴ شاخه گل رز هلندی قرمز ممتاز استفاده کرده است . این جعبه گل رز ، در نهایت توسط روبانی زیبا بسته و ارسال خواهد شد . ما این هدیه گل را داخل بسته بندی مناسب به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش گل آنلاین خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

باکس گل و شکلات ۳ شاخه رز قرمز

۲۱۵,۰۰۰ تومان۲۲۹,۰۰۰ تومان

جعبه گل و شکلات لاوین ، هدیه گل و شکلات زیبایی که دوستش خواهید داشت . این باکس هدیه گل با داشتن روکش پارچه ای مخمل ، دارای کیفیت بسیار بالایی است. ۳ شاخه رز هلندی ممتاز قرمز به همراه شکلات های طلایی خوش طعم . محصولی جذاب از گل فروشی آنلاین گلبیشه برای هدیه تولد و یا هدیه سالگرد ازدواج شما . ساخته شده با مواد اولیه با کیفیت و مناسب تقدیم به بهترین ها . گل فروشی گلبیشه خرید این محصول زیبا و مقرون به صرفه را به شما پیشنهاد میکند.

سِت سبد عروسک لی لی پوت کلاه بافتنی + گل رز هلندی

۲۲۰,۰۰۰ تومان

خرید عروسک لی لی پوت کلاه بافتنی ریش پشمالو در گل فروشی آنلاین گلبیشه . سایز این عروسک زیبا ۱۵*۳۲ سانتیمتر است . این عروسک با طراحی زیبا و با کیفیت خوبش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید هدیه است . شما میتوانید خرید عروسک لی لی پوت کلاه بافتنی را برای تبریک تولد ، سالگرد آشنایی و یا مناسبت های دیگر انتخاب کنید . ما عروسک شما را به همراه گل رز هلندی و در سبدی حصیری و شیک برای مخاطب شما ارسال میکنیم . به طور حتم گیرنده شما با دیدن این هدیه متفاوت و جذاب بسیار خوشحال و سورپرایز خواهد شد.

این بسته عروسک چشم نواز به زیباترین شکل برای سفارش عروسک شما آمده شده است . این پکیج با داشتن قیمتی کاملا مناسب برای مشتریان عزیز گل فروشی گلبیشه عرضه شده است . امیدواریم که این پکیج عروسک ، مورد پسند شما قرار بگیرد . پس با خیال راحت خرید عروسک خود را در سایت ما ثبت کنید . گل فروشی گلبیشه سفارش عروسک شما را در روز و ساعت مشخص شده شما به دست گیرده شما میرساند.

سِت سبد عروسک لی لی پوت آرورا + گل رز هلندی

۲۲۰,۰۰۰ تومان

خرید عروسک لی لی پوت آرورا چشم دار در گل فروشی آنلاین گلبیشه . سایز این عروسک زیبا ۱۸*۳۷ سانتیمتر است . این عروسک با طراحی جدید و با کیفیت خوبش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید هدیه است . شما میتوانید خرید عروسک لی لی پوت کلاه بافتنی را برای تبریک تولد ، سالگرد آشنایی و یا مناسبت های دیگر انتخاب کنید . ما عروسک شما را به همراه گل رز هلندی و در سبدی حصیری و شیک برای مخاطب شما ارسال میکنیم . به طور حتم گیرنده شما با دیدن این هدیه متفاوت و جذاب بسیار خوشحال و سورپرایز خواهد شد.

این بسته عروسک شیک به زیباترین شکل برای سفارش عروسک شما آمده شده است . این ست با داشتن قیمتی کاملا مناسب برای مشتریان عزیز گل فروشی گلبیشه عرضه شده است . امیدواریم که این پکیج عروسک ، مورد پسند شما قرار بگیرد . پس با خیال راحت خرید عروسک خود را در سایت ما ثبت کنید . گل فروشی گلبیشه سفارش عروسک شما را در روز و ساعت مشخص شده شما به دست گیرده شما میرساند.

باکس گل لاوین قرمز به همراه ۶ و یا ۸ شاخه رز قرمز هلندی

۲۲۵,۰۰۰ تومان۲۴۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل بسیار با کیفیت لاوین قرمز ، به همراه ۶ گل رز هلندی قرمز . هماهنگی رنگ باکس گل و گل رز در این کار ، جلوه ای زیبا را از یک هدیه تداعی میکند. جعبه گل لاوین ، هدیه گل برازنده ایست ، برای کسانی که دوستشان دارید . تعداد گل رز و قیمت مناسب و کیفیت مثال زدنی جعبه ، از مزایای این محصول است. گلبیشه خرید گل لاوین رو به همه سخت پسند ها توصیه میکند . گل فروشی گلبیشه را در سوپرایزتان شریک کنید .

جعبه گل لاوین قرمز مدل ۶ شاخه گل رز هلندی لب ماتیکی

۲۳۵,۰۰۰ تومان
جعبه گل لاوین ، هدیه گل برازنده ایست ، برای عزیزانی که دوستشان دارید . باکس گل لاوین با اندازه ، تعداد گل و نیز قیمت مناسب خود ، یکی از بهترین محصولات گلبیشه می باشد . گلبیشه خرید گل لاوین رو به همه سخت پسند ها توصیه میکند ... پس برای خوشحال کردن عزیزانتان تامل نکنید . گل فروشی گلبیشه را در سوپرایزتان شریک کنید .

سِت سبد عروسک لی لی پوت کلاه شاپو + گل رز هلندی

۲۴۰,۰۰۰ تومان

خرید عروسک لی لی پوت کلاه شاپو بانمک و پشمالو در گل فروشی آنلاین گلبیشه . سایز این عروسک زیبا ۱۷*۲۳ سانتیمتر است . این عروسک با طراحی جدید و با کیفیت خوبش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید هدیه است . شما میتوانید خرید عروسک لی لی پوت پشمالو را برای تبریک تولد ، سالگرد آشنایی و یا مناسبت های دیگر انتخاب کنید . ما عروسک شما را به همراه گل رز هلندی و در سبدی حصیری و شیک برای مخاطب شما ارسال میکنیم . به طور حتم گیرنده شما با دیدن این هدیه متفاوت و جذاب بسیار خوشحال و سورپرایز خواهد شد.

این بسته عروسک چشم نواز به زیباترین شکل برای سفارش عروسک شما آمده شده است . این پکیج با داشتن قیمتی کاملا مناسب برای مشتریان عزیز گل فروشی گلبیشه عرضه شده است . امیدواریم که این پکیج عروسک ، مورد پسند شما قرار بگیرد . پس با خیال راحت خرید عروسک خود را در سایت ما ثبت کنید . گل فروشی گلبیشه سفارش عروسک شما را در روز و ساعت مشخص شده شما به دست گیرده شما میرساند.

گل رز جاودان بنفش در تندیس کشو دار

۲۴۵,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان بنفش در تندیس گل کشودار /  یک هدیه ماندگار و شیک .  کشو موجود در باکس ، بهترین مکان برای گذاشتن کارت هدیه ، سکه ، شکلات و ... میباشد. ما در این باکس گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان بنفش استفاده کرده ایم . جعبه های شفاف  و شیشه ای ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . به همراه این باکس گل ، میتوانید عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

سبد گل رز به همراه گل های آلسترومریا

۲۴۹,۰۰۰ تومان۲۹۹,۰۰۰ تومان

سبد گل رز با گل آلسترومریا با ظاهری شیک ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

خرید رز جاودان
هدیه روزهای عاشقی

پیشنهاد ویژه روز عشق و روز مادر گل بیشه

تک شاخه گل رز جاودان فوق ممتاز و دیزاین شده با برگهای تزیینی بازگوی اهمیت و عشق است .
این هدیه ژستی جسورانه به شما خواهد بخشید و حس مثبت و شادی در دل و دیده عزیزان شما ، ارمغان گلبیشه است.

۲۱۵۰۰۰

هــــــزار تومـــــــان

مطالب آموزشی گلبیشه

اخبار و مطالب جدید

روش های جدید گل آرایی، اخبار عاشقانه روز دنیا ، مطالب روانشناسی هدیه و ...
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام گلبیشه

نمونه های دسته گل ، جعبه گل ، آموزش گل آرایی و ...