اگر می خواهید هدیه شما یکشنبه ارسال شود، حتما تا ساعت 21:00 شنبه سفارش خود را ثبت کنید

Category Navigation:

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر نرسیده به نیایش خیابان بابک مرکزی پلاک 60 طبقه دوم

تلفن : 02188191054

 

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

 

خرید گل

ارسال گل طبیعی به ایران توسط گل فروشی انلاین گلبیشه بصورت 24 ساعته و در هفت روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . در اینجا شما با کیفیت ترین دسته گل ها را در جعبه گل لوکس خواهید یافت . ما بهترین و شاداب ترین هدیه را برای منسبت های متفاوت مانند تبریک تولد , تبریک سالگرد ازدواج , عیادت از بیمار , خواستگاری , معذرت خواهی و یا حتی بی بهانه برای شما مهیا کرد ایم . هدیه شما بوسلیه سیستم حمل و نقل ویژه گلبیشه در سراسر کشور توسط نیروهای آموزش دیده تحویل مخاطب شما میشود.

شما با راحتی و آرامش و فقط با سفارش آنلاین گل در فروشگاه گلبیشه میتوانید مخاطب خاص خود را خوشحال کنید و لبخند را در سراسر کشور عزیزمان هدیه دهید . گلبیشه برای جلب اطمینان شما گارانتی گلبیشه را در نظر گرفته است تا شما با اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت کنید .

تبریک روز مادر ، تبریک روز پدر ، هدیه ولنتاین

شما برای تبریک روز مادر , تبریک روز پدر یا هدیه ولنتاین می توانید از جعبه گل و دسته گل های زیبا و دوست داشتنی با انتخاب های مختلف از گل رز طبیعی ، آلسترومریا شاداب ، گیاهان خاص و زنده و ... انتخاب و با تمام عشق و احترام برای مادر ، همسر ، پدر ویا عزیزان خود ارسال کنید .

ارسال فوری گل طبیعی

اگر وقت زیادی برای شما باقی نمانده است ، انتظار فایده ای نخواهد داشت در صورتی که شما با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس بگیرید حتی به صورت فوری برای تولد عزیزان شما ، یا تبریک سالگرد ازدواج ، عیادت از بیمار و یا حتی بی بهانه میتوانید از دسته گل زیبا ، جعبه گل و گیاهان زنده گلبیشه برای خوشحالی عزیزانتان ارسال کنید .