چاپ متن ، عکس و شخصی سازی سفارش

پاسخ :متن کارت پستال وارد شده شما در سایت ، بروی کاغذ فتوگلاسه مخصوص چاپ میگردد . پس از قرار گرفتن در پاکت و پلمپ آن ، برروی هدیه شما قرار خواهد گرفت . محل قرار گیری پاکت کارت پستال بسته به نوع طراحی گل متفاوت خواهد بود. اما ما با کسب تجربه  ، بهترین مکان را برای اینکار استفاده خواهیم کرد.

پاسخ : سایز کارت پستال و یا عکس چاپی شما در اندازه A6 میباشد .

پاسخ : چاپ متن مورد نظر شما بروی کارت پستال ، در گلبیشه رایگان است . چاپ عکس مورد دلخواه شما در گلبیشه دارای هزینه جداگانه خواهد بود. این هزینه را میتوانید به صورت جداگانه و با ارتباط پشتیبان سایت پرداخت نمایید. عکس مورد نظر خود را میتوانید از طریق راه های ارتباط با گلبیشه ، برای ما ارسال کنید.

پاسخ : بله . شما میتوانید صوت تبریک خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید . گلبیشه ضدای شما را به صورت کدهای QR و قابل اسکل برای گیرنده ارسال میکند . گیرنده سفارش گل شما میتواند بعد از دریافت آن ، صدای شما را در تلفن همراه خود گوش کند. درباره هماهنگی برای اینکار و اطلاع از هزینه مربوطه با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

پاسخ : بله ، شما میتوانید هدیه خود را به آدرس ما ارسال کنید . ما گل شما را به علاوه هدیه دریافتی را یکجا و به همراه هم برای گیرنده شما ارسال میکنیم.

ثبت و پیگیری سفارش

پاسخ : گلبیشه تازه گلی و طراوت سفارش گل شما را تضمین میکند . البته در نظر داشته باشید که گل موجودی زنده هست . ممکن است در گل آرایی سفارش شما تفاوتی اندک از نظر نژاد گفت و ظاهر آن وجود داشته باشد . اما مطمئنا تمامی گلها از نوع باکیفیت و تازه انتخاب میشوند. همین طور باید گفت که سفارش گل شما در تایم و روز انتخابی شما ارسال میشه . در صورت وجود کوچکترین مشکل حتما با شما در تماس خواهیم بود.

پاسخ : دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ، سابقه درخشان ، تجربه و محتوای غنی ما اولین قدم جهت اعتماد شما به ما میباشد . مسئله دیگر در تجربه افرادی است که محصولات ما را دریافت کرده اند . به قول بسیاری از آنها : ” کارهای تحویل شده شما از آنچه که در سایت نشان میدهید ، شکیل تر و دل پسند تر است .” تجربه و سابقه ما در تقدیم هزاران لبخند نشان دهنده این مطلب است که پرسنل آموزش دیده ما در سراسر کشور حداکثر تلاش خود را بکار بسته اند تا محصولات سفارش داده شده ، دقیقا در زمان مورد انتظار شما برای عزیزان تان ارسال شود .

پاسخ : سفیران با تجربه ما در هنگام تحویل کالا از شخص گیرنده امضا خواهند گرفت . در صورت درخواست ، میتونیم تصویر این امضا رو برای شما ایمیل کنیم. سفیران گلبیشه ممکن است با هماهنگی شخص گیرنده ، بسته را  تحویل شخص معرفی شده او دهند . این کار حتما با هماهنگی گیرنده شما انجام میپذیرد .

پاسخ : خیر ، برای خرید از گلبیشه ثبت نام الزامی نیست ولی باعضویت در گلبیشه میتونید مشخصات ارسال را برای دفعات بعدی ذخیره نمایید. البته میتونید همین اطلاعات رو با دادن شماره سفارش به ما از گلبیشه دریافت کنید.

پاسخ : به طور طبیعی سفارش گل ثبتی شما در روز و زمان مشخص شده ارسال خواهد شد . اما در صورت بروز مشکلی حتما از طرف پشتیبانی سایت با شما در تماس خواهند بود . شما همچنین میتوانید برای اطلاع از فرآیند ارسال گل خود با ما در تماس باشید .

پاسخ : ما توانایی تعویض سفارش و یا تغییر مشخصات ارسالی شما را قبل از ارسال سفارش داریم . فقط اگر کالا به سمت مقصد شما حرکت کرده باشد از تغییر آن معذوریم . شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش جهت تغییرات لازم با ما تماس بگیرید.

پاسخ : بله ، با هماهنگی پشتیبانی سایت میتوانید سفارش گل خود را به صورت فوری انجام دهید . ارسال سفارشات در تهران در غیر از مناسبت های در کمتر از ۳ ساعت انجام میگردد.

پاسخ : گلبیشه برای ثبت سفارش عزیزان شهرستانی لیستی از محصولات خودش رو آماده کرده . شما میتوانید از داخل این لیست ، سفارش خودتون رو ثبت و پرداخت کنید . سفارش گل شما به صورت پستی برای شما ارسال خواهد شد . برای دیدن لیست و شرایط ارسال به ایران قسمت ” ارسال گل ویژه غیر تهرانی ها ” رو بازدید بفرمایید.

نحوه پرداخت مبلغ سفارش ها

پاسخ : گلبیشه به رسم تشکر از اعتمادی که به ما داشته اید به مشتریان خود ، بن تخفیف برای خرید بعدی اهدا میکند که همراه با تصویر محصول ارسالی به ایمیل شما ارسال میشود .

برای استفاده از کد تخفیف گلبیشه ، کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از بررسی جزئیات سفارش خود در قسمت ثبت کوپن تخفیف کد مربوطه را وارد نموده و گزینه اعمال تخفیف را انتخاب نمائید. مبلغ کد تخفیف از مبلغ نهایی سفارش کسر خواهد شد.

-لطفا در هنگام ورود کد تخفیف از صحت ورود کد اطمینان حاصل نمایید.
-کد تخفیف فقط یک بار قابل استفاده می باشد.
-کد تخفیف شامل کالاهای حراج نمیشود
-در هر ثبت سفارش امکان ترکیب دو یا چند کد تخفیف وجود دارد.
-مبلغ کد تخفیف از مبلغ قابل پرداخت سفارش شما کسر خواهد شد.
-لطفاً توجه داشته باشید هر کد تخفیف اعتبار زمانی مشخصی دارد و بعد از تاریخ آن کد تخفیف قابل استفاده نمیباشد

پاسخ : به ۳ دلیل زیر ممکن است بن تخفیف شما عمل نکند :

  • اعتبار بن تمام شده باشد .
  • محدودیت دفعات استفاده از بن شما تمام شده باشد.
  • کالاهای حراج شامل بن تخفیف نمیشوند .

نحوه تحویل سفارش

پاسخ : پرسنل مجرب و کارآزموده گلبیشه سفارش آنلاین گل شما را توسط سفیران با تجربه و با رعایت احترام تحویل گیرنده شما خواهند داد . در ارسال باکس ها و جعبه گل های کوچک و کم گل ، اینکار توسط موتور سوارها انجام میگردد. اما در مورد سفارشات گلی که احتمال خراب شدن آنها وجود دارد ، سفارش شما با خودرو انجام خواهد گرفت.

پاسخ : با توجه به وضعیت مکانی و فاصله مقصد از مراکز اصلی استان و جابجایی درون شهری و نوع خدمات ، هزینه اندکی بابت ارسال سفارش دریافت میشود که در زمان ثبت سفارش مشاهده میشود .

پاسخ : سفیران گلبیشه تمامی سفارشات را تا درب منزل گیرنده همراهی و تحویل خواهند داد . اما در مواردی مانند بیمارستانها ، هتلها و پاساژهای تجاری ، سفیران گلبیشه با هماهنگی گیرنده بسته را با احترام تحویل او خواهند داد . البته ممکن است سفارشات ارسالی با خودرو رو نیز به علت نبودن جای توقف ماشین ، با هماهنگی گیرنده تحویل ایشان گردد. ولی گلبیشه تماس سعی خود را خواهد کرد سفارش گل شما به صورت سورپرایزی و با احترام کامل تحویل گیرنده گردد.

پاسخ : بله ، شما میتوانید در حین ثبت سفارش و در فیلد توضیحات سفارش این درخواست را داشته باشید. سفیران گلبیشه با در نظر گرفتن این خصوصیت ، سفارش شما را تحویل خواهند داد.

پاسخ : در برخی از موارد سفیر هنگام رسیدن به مقصد متوجه میشه که گیرنده در مکان دیگری حضور دارد . در این صورت با هماهنگی شما سفیر به مسیر دوم رفته و سفارش گل شما رو تحویل میده . در این حالت هزینه ارسال مسیر دوم به عهده مشتری خواهد بود . معطلی طولانی مدت در حین تحویل گل توسط گیرنده نیز میتواند باعث افزایش هزینه ارسال شما گردد. در صورت داشتن هزینه اضافه ارسال حتما شما را در جریان این امر قرار خواهیم داد.

نحوه و نوع پرداخت مبلغ سفارش گل

پاسخ :شما میتوانید پرداخت سفارش خود را به صورت آنلاین و در حین ثبت سفارش از سایت انجام دهید . در این صورت فاکتور پرداخت شما به ایمیل وارد شده شما در حین سفارش ارسال میگردد. با داشتن شماره سفارش ارسال ، میتوانید در مراحل بعدی پیگیری لازم را جهت سفارش خود داشته باشید.

پاسخ : شما میتوانید در زمان ثبت سفارش آنلاین گل خود ، گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب کنید . بعد از این کار و ثبت نهایی سفارش ، سایت به شما شماره کارت لازم برای پرداخت را اعلام میکنم . بعد از پرداخت کارت به کارت میبایست عکس فیش واریزی و شماره سفارش خودتون رو به واتساپ گلبیشه ارسال کنید . بعد از این کار پشتیبان سایت گلبیشه اقدام به فعال سازی سفارش شما خواهد نمود.

پاسخ : بله ، با انتخاب گزینه کارت به کارت در سایت در حین سفارش میتوانید مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت واریز نمایید.

پاسخ : بله ، شما میتوانید با تماس تلفنی و یا واتساپ با سایت گلبیشه سفارش خودتون رو به راحتی ثبت نمایید.