مطالب هدیه تولد

درباره خرید رز جاودان طبیعی ، قیمت رز جاودان چقدره ؟

خرید رز جاودان با کیفیت

خرید رز جاودان طبیعی عالی ، ارزان و فوری در گل فروشی آنلاین گلبیشه . ارزانترین قیمت رز جاودان را با بهترین کیفیت از ما بخواهید . سفارش رز جاودان را با گلبیشه تجریه کنید.

آنچه که باید درباره خرید رز جاودان طبیعی بدانید

حتما شما هم قصد خرید رز جاودان و هدیه آن به عزیزی را دارید که این مقاله جامع را انتخاب کردید . چه قصد سفارش گل رز جاودان را داشته و چه بخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید . بدون اقرار باید گفت که بهترین مقاله را برای اینکار انتخاب کرده اید. ما تمامی اطلاعات موجود راجع به گلهای جاودان را در اینجا گردآوری کرده ایم. در صورت داشتن سوالی درباره خرید گل جاودان ، میتوانید در انتهای مقاله و در بخش ثبت دیدگاه آن را مطرح کنید. مطمئنا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

و در ادامه شما خواهید دانست که :

۱ – گل رز جاودان چیست و چه تاریخچه ای دارد.

۲ – تفاوت رز جاودان با گلهای خشک شده  را خواهید دانست.

۳ – مزایای خرید رز جاودان برای کسی که دوستش دارید

۴ – مدل ها ، رنگ ها و اندازه های گوناگون گل رز جاودان کدام هستند.

۵ – از دیزاین ها ، جعبه ها و طراحی های گوناگون گل رز های جاودان مطلع میشوید.

۶ – دو روش عملی و ساده نحوه درست کردن رز جاودان در منزل را یاد میگیرید.

۷ –نکاتی مهم درباره شرایط نگهداری و مراقبت از رز جاودان را خواهید دانست.

۸ –درباره طول عمر و ماندگاری گل های رز جاودان اطلاعات مناسبی را  کسب میکنید.

۹ – میدانید که قیمت رز جاودان برای هدیه دادن چه مقدار خواهد بود.

۱۰ – رنگ ، بو و فرم نهایی گل رز جاودان چگونه است.

۱۱ – معنای رنگ های گوناگون و زیبای گلهای رز جاویدان نشانه چه هستند.

و مطالب بیشتری که در این آموزش تصویری رز جاودان خواهید دانست . پس با ما همراه باشید.

مختصری راجع به گل جاودان طبیعی و گل رز

گل رز طبیعی یکی از بهترین گلهایی است که شما میتوانید از میان انبوهی از گلهای طبیعی برای هدیه گل خود انتخاب کنید. از دیرباز اگر در جایی نام گل به زبان می آمد ، همگان اول هنگام به یاد نام گل رز می افتاده اند. گل رز یکی از بهترین و زیباترین و نیز مناسب ترین گلهایی است که میتوان برای هدیه کردن به کسی انتخاب نمود. میتوان گفت که گل رز به عنوان پرکاربرد ترین گل در گل فروشی ها و در نزد طراحان گل خودنمایی میکند. این گل معنای عشق و دوست داشتن را القاء و در انتقال این حس زیبا میتواند یاری دهنده قهاری باشد.

اغلب کسانی که دسته گل ، باکس گل ویا سبد گلی را به عنوان هدیه دریافت میکنند در اندیشه این هستند که بتوانند گلهای آن را به مدت زیادی نزد خود نگه دارند. و یا عروس خانمی را در نظر بگیرید که برای به یاد آوردن خاطرات زیبای جشن خود  قصد دارد دسته گل عروسی خود را ماندگار کند.

آرزوی همیشگی ماندگاری گلها

بی دلیل نیست که همگان به فکر این هستند که گلهای زیبا و خاطره انگیز خود را ماندگار کنند! چون گلها ابزار بسیار مناسبی برای انتقال و به یاد آوردن لحظات و خاطرات خوش زندگی هستند. به صورت خلاصه میتوان گفت گل رز طبیعی در طی فرآیندی به خصوص ، تبدیل به گلی به نام گل رز جاودان میگردد. این گل در حین اینکه گلی طبیعی است ، اما هیچ نیازی به آب ، خاک و یا نور خورشید ندارد. باید گفت که این گل گرده از خود تولید نمیکند و باعث ایجاد آلرژی و حساسیت در افراد نمیگردد.

گل رز جاویدان مانند گلهای رز طبیعی ، دردسرهای تعویض آب گلدان ، ریختن گلبرگها و پژمرده شدن آنها را ندارد. مصریان باستان از موادی بخصوصی استفاده میکردند تا اجساد خود را به صورت مومیایی شده درآورند. این کار باعث میشد که آنها را در طول ایام بسیار به صورت ماندگار و بدون فسادپذیری باقی گذارند. به همین جهت برخی از افراد به طور ساده و عامیانه به این گل “رز مومیایی” نیز میگویند.

با وجود ظهور گلهای رز جاودان ، عمر کوتاه گل رز دیگر به افسانه ها خواهد پیوست. شاید در سالیان آینده ، صحبت از خراب شدن و پژمرده شدن گلهای طبیعی با پیشرفت علم ، دیگر حرف خنده داری به نظر برسد. حتما تا به حال این ضرب المثل زیبای ایرانی که ” الهی که عمرت شبیه گل نباشه ” را تا به حال چندین بار شنیده اید. این جمله استعاره از عمر کوتاه گل و از بین رفتن سریع گلها در طی زمان است. باید گفت که این گل رز جادویی سالیان زیادی نیست که البته در بازار ایران جا خوش کرده است . چند سالی است که گل رز جاودان و یا رز ماندگار در بازار جای خود را در بین انواع هدایای گل به خوبی باز کرده است.

رز جاودان دیو و دلبر ، رز دیو و دلبر ، خرید رز جاودان

رز دیو و دلبر

شاید شما با دیدن این گل رز زیبا به یاد کارتون دیو و دلبرافتاده باشید. برای یاد آوری باید بگوییم که داستان فیلم دیو و دلبر به این شکل است که در ابتدای داستان یک زن گدا یک شاهزاده جوان را نفرین میکند. با نفرین آن زن ، شاهزاده جوان داستان تبدیل به یک دیو زشت و بد ترکیب میشود. زن جادوگر به او یک گل رز و یک آینه جادویی که او را از حوادث مطلع میکند می‌دهد. این گل رز زن جادوگر ، تا بیست ‌ویکمین سال تولدش شکوفه خواهد داد. شاهزاده جوان مبایست تا آن هنگام عشق واقعی را حس کرده تا نفرین و طلسم را بشکند. در غیر این صورت تا پایان عمر همان جانور زشت و بد ترکیب باقی خواهد ماند.

این خلاصه ای از داستان دیو و دلبر است که در آن گل رز قصه تا سالهای سال ماندگار میماند تا شکوفا شود. برای همین است که گل های رز جاودان نمادی از فیلم دیو و دلبر هستند. از دیر باز همگان آرزوی این را داشتند که گلها را به مدت بسیار زیاد به صورت سالم و طبیعی نگهداری کنند. گلها با داشتن ظاهری خیره کننده و به یاد آورنده طراوت طبیعت ، اما مدت زمان خیلی کمی شاداب و با طراوت میمانند. این تجربه بسی دردناکی است که بتوان از زیبایی دل انگیز گلها تنها مدت زمان کمی بهره ببریم . در طی چندین روز شما شاهد خواهید بود که گل زیبای شما پژمرده و از بین خواهد رفت.

تکنولوژی ، نجات دهنده ای معجزه آسا

تکنولوژی مدرن میتواند معجزه های کوچک را عملی کند. با دانش روز بشر ، هم اکنون میتوانیم گلهایی را پرورش دهیم که سالهای سال باقی بنمانند. شاید همان داستان دیو و دلبر را بتوان در دنیای کنونی ما عینیت بخشید. تصورش را بکنید که شاخه ای گل رز داشته باشید که ۲۱ سال به همان صورت باقی بماند. و در این ۲۱ سال نه آب و نه خاک و نور خورشید و نه هیچ مواظبت دیگری نیاز داشته باشد.

اگه فکر میکنید که این آرزو در حد همان رویا و آرزو است پس در اشتباه هستید.تکنولوژی گل رز جاودان آمده است که شما شگفت زده کند. این تکنولوژی جانی دوباره به گلها داده است. پس در آینده به راحتی میتوانید ۲۱ سال منتظر شکفتن گل رز خود باشید . و شاید هم بیشتر …

گمان نکنید که تکنیک گل جاودان تنها مختص گلهای رز طبیعی هستند. امروزه بسیاری از انواع گلهای موجود در طبیعت به صورت گل جاودان تهیه و عرضه میشوند. حالا وقت آن است که بگوییم رز جاودان چیست و چگونه به وجود می آید . و نیز بررسی کنیم که چه تفاوت هایی بین گل های رز ماندگار و گل طبیعی و یا گل خشک شده  وجود دارد. بررسی کنیم که آیا گل جاودان همان طراوت و بو گل طبیعی را در خود حفظ میکند ؟ و پرسش های بسیاری که باید به آنها یکی یکی پاسخ بدهیم.

پس با ما باشید تا درباره گلهای رز جاودان شگفت انگیز بیشتر بدانیم …

در صورت داشتن هر سوالی درباره خرید رز جاودان ، میتوانید در انتهای مقاله و در بخش ثبت دیدگاه آن را مطرح کنید. مطمئنا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن برای ایمیل شما ارسال خواهد شد

تفاوت رز جاودان با گل خشک ، خرید رز جاودان ، قیمت رز جاودان ، گل رز جاودان

تفاوت های گل رز جاودان طبیعی با گل رز خشک شده

اولین نکته ای که باید مد نظر قرار بدهیم این است که به هیچ عنوان گل رز جاودان نوعی گل خشک نیست.  تفاوت های بسیاری بین گلهای رز جاودان و گلهای خشک شده وجود دارند. آیا تا به حال گلهایی که به صورت خشک شده و توسط روشهای مانند آویزان کردن ، پرس کردن ، اتو و ماکروویو و … را دیده اید؟!

باید گفت که کیفیت بین گلهای خشک شده و تکنیک گل جاودان قابل قیاس با یکدیگر نیستند. ولی میتوان به زبان ساده گفت که گل رز جاودان یک گل رز خشک شده اما با کیفیت بسیار بهتر است. درست است که گل های خشک شده ماندگاری گل را افزایش میدهد اما کیفیت اولیه گل طبیعی را به هیچ عنوان به ارث نبرده اند.

وقتی گل را خشک میکنید ( آموزش روشهای خشک کردن گل طبیعی ) گلبرگ هایش چروکیده و درهم میروند. به علت حساس و شکننده بودن گلبرگ های آن ، در طی زمان نسبتا کوتاهی ممکن است شکسته و از گل جدا شوند. رنگ گل در طی سپری شدن عمر گل خشک ، کمرنگ تر و بی حال تر و به سمت بی رنگ میرود. به هر حال خشک کردن گل را میتوان روش ابتدایی خوبی برای ثبات بخشی به گل رز طبیعی دانست.

اما در عوض گل رز جاودان را میتوانید یک نمونه کپی شده با درصد بالایی از یک گل رز طبیعی بدانید. گلبرگ ها کاملا شبیه گل رز طبیعی بوده و رنگ طبیعی خود را به نمایش میگذارند. عمر رز جاودان به مراتب بیشتر از گلهای خشک شده است. حسی که شما از دیدن گل رز جاودان خواهید گرفت ، به هیچ عنوان قابل قیاس با گلهای خشک نیستند.

مزایای خرید رز جاودان طبیعی برای کسی که دوستش دارید

بعد از اینکه مقداری درباره گلهای رز جاودان صحبت کردیم اجازه دهید درباره هدیه آن نیز کمی بحث کنیم. از دیرباز هدیه دادن گل طبیعی به کسی که دوستش دارید ، از بهترین و زیباترین انواع هدایا بوده است. حسی که در یک دسته گل رز طبیعی و یا جعبه گل زیبا است را نمتوان با هدیه ای دیگر مقایسه نمود. برای اینکه به کسی که دوستش دارید حس زیبای خود را انتقال دهید ، گل طبیعی هدیه میکنید. اما آیا هدیه دادن گل رز جاودان هم همان معنی و حس را خواهد داشت که گل طبیعی دارد؟!

گل جاودان هدیه ای لوکس و زیبا

گل های رز جاودان با داشتن همان رنگ و شکل و شمایل گل طبیعی ، تداعی کننده گل طبیعی هستند. مخاطب شما با دیدن گل رز ماندگار ، همان حس لطافت و شادابی را در خود حس خواهد کرد. اما به یاد بیاورید که گل رز جاودان با داشتن عمر بسیار بالاتر نسبت به گل طبیعی ، برگ برنده ای ویژه خواهد داشت. تصور کنید که شما گلی را به کسی هدیه کنید که سالهای سال پیش چشم او چشم نوازی می کند! تکرار آن حس قشنگی که با گل طبیعی به دست می آید ، روزها و ماهها و سالها ادامه خواهد داشت.

کدام هدیه ای را شما سراغ خواهید داشت که اینچنین شگفت انگیز در نزد کسی باشد که دوستش دارید. گل های رز جاودان را میتوان یکی از بهترین و شاید نیز بهترین هدیه ای دانست که میتوان به عزیزی داد. دیدن شاخه ای گل که از بین نخواهد رفت ، لذت های فراوان خود را دارد. با این توضیحات شما با مزایای هدیه دادن گل جاودان به جای گل طبیعی نیز آشنا شدید.

انواع گل جاودان ، مدل های گل جاودان ، رنگهای رز جاودان ، خرید رز جاودان ، قیمت رز جاودان

مدل ها ، شکلها و اندازه های مختلف گل رز جاودان طبیعی

ممکن است انواع متفاوتی از این گل را در صفحات اینستاگرام و یا سایت های فروش آنلاین گل و یا خرید کادو دیده باشید. مدل های مختلفی که شاید در نگاه اول شما را در انتخاب آنها گیج و گمراه کرده باشد. قیمت رز جاودان در اکثر فروشگاه ها ، سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار متفاوت و گوناگون هستند. مدل ها ، سایزها و شکل و شمایل گوناگونی از گلهای رز جاودان برای عرضه وجود دارند. جعبه ها و محفظه های زینتی گوناگونی را میتوانید پیدا کنید که حاوی گلهای رز جاودان باشند.

اما به راستی کدامیک مناسب تر و زیبا تر و کدامیک برای هدیه دادن بهتر هستند. گل رز جاودان را میتوان به انواع مختلفی تقسیم نمود . اولین تقسیم بندی آن را میتوان نوع رنگ گل در نظر گرفت . به جرات میتوان گفت که تمام رنگهای موجود در طبیعت را میتوان در گل رز جاودان پیدا کرد. از گل رز جاودان قرمز که به عنوان پرطرفدارترین گل رز جاودان هست در نظر بگیرید. تا نوع گل رز جاودان رنگین کمان و یا رز هفت رنگ ، رز جاودان بنفش ، رز جاودان آبی و …

هر تصوری از رنگها را میتوان در گل جاودان عینیت داد

به تمام رنگهای معمول میتوانید رنگهای طلایی ، سیلور ، متالیک و ترکیبی از چندین رنگ را نیز اضافه کنید. حتی میتوانید رز جاودان مشکی را نیز در رنگهای این رز زیبا مشاهده کنید. الان پیش خود شاید بگویید که گل رز سیاه و یا رز رنگین کمان در طبعیت اصلا وجود ندارد. اما به شما بگوییم که با همان تکنولوژی که باعث شده گل ها عمر بالایی داشته باشند میسر گشته است.

همان طور که گلهای رز ماندگار در رنگهای گوناگون وجود دارند ، در اشکال گوناگون نیز عرضه شده اند. شما میتوانید گل رز جاودان معمولی و استاندارد نوع هلندی را در نظر بگیرید. اما شاید دلتان بخواهد گل رز جاودان قلبی شکلی داشته باشید که کاملا شبیه قلب زیبایی طراحی شده باشد. و شایدم گلی که چندین برابر یک گل رز استاندارد باشد اما ماندگار. البته شاید فکر میکنید که گل رز قلبی شکل که در طبیعت وجود ندارد! باید بگوییم  که این نوع گل به صورت دست ساز آمده میشود. این نوع گلها از کنار هم قرار دادن و چسباندن گلبرگ های جاودان شده به اطراف رز جاودان استاندارد به دست می آیند.

گلهای جاودان تک رنگ عمر بیشتری خواهند داشت

قابل ذکر است که رنگهای حیرت انگیز گل های رز ماندگار ، به صورت مصنوعی به آنها خورانده  میشود. البته لازم به ذکراست که به گفته یکی از تولید کنندگان مطرح این گل در ایران ، عمر گل و ثبات رنگی گلهای رز تک رنگ از گلهای چند رنگ بیشتر است. همان طور که میبیند محدودیتی بابت شکل و رنگ در گل های جاودان در بازار وجود ندارد.

تمام این اشکال و سایز ها و رنگها در گلهای رز جاودان قابل دستیابی هستند. رزهای جاودان معمولا در اندازه های M ، L ، XL و حتی XXL تولید میشوند. قطر این گلهای رز از ۳ تا ۹ سانتی متر و ارتفاع آن از ۳ تا ۷ سانتی متر متغیرهستند . به طبع گلهای بزرگ و شکیل تر ، دارای قیمت بیشتری از نوع استاندارد و کوچک آن دارد.

در نظر داشته باشید که حتی گل رز مینیاتوری طبیعی جاودان را نیز میتوانید در صورت دلخواه تهیه کنید. حتی میتوانید گل رز جاودان قلبی شکلی را در نظر بگیرید که نصف آن  قرمز و نصف مشکی باشد. این تکنولوژی نوین باعث شده است که در تصور این گل زیبا هیچ محدودیتی را قائل نباشیم. میتوانید شاخه و برگ های جاودان را نیز برای طراحی و دیزاین رز خود نیز تهیه  کنید.

کمی درباره تاریخچه گل جاودان طبیعی

تاریخچه گل جاودان به حدود ۴۰ سال قبل برمیگردد. در سال ۱۹۸۰  محققان به طور اتفاقی متوجه موضوعی شدند. آنها فهمیدند که اگر بروی گلبرگ ها پارافین استفاده گردد، گلبرگ ها به راحتی خشک نشده و تازه باقی میمانند. در زبان انگلیسی به گل رز جاودان “preserved roses ” و یا “longlife roses” گفته میشود. در زبان فارسی نام هایی مانند رز جاویدان ، رز ابدی ، رز مومیایی شده ، رز ماندگار ، رز دیو و دلبر و نهایتا رز جاودان بروی این گل رز میگذارند.

باید گفت که بیشترین تولیدات رز جاودان در کشور اکوادور انجام میگردد. کشور اکوادور حدود ۹۰ درصد تولید رز جاودان در سطح جهان را به خود اختصاص داده است. این کشور واقع شده در قاره آمریکای جنوبی ، دارای شرایط مطلوبی برای کشت گل رز با کیفیت بالا است. از این رو گلهایی که در این کشور پرورش داده میشود دارای گلبرگ های ضخیم تر و مقاوم تری هستند. این صحبت را میتوانید با کیفیت زعفران تولیدی کشورمان در مقابل دیگر کشورها در نظر بگیرید. بدیهی است که رز جاودان به دست آمده از این گلهای نژاد خوب ، کیفیت بسیار مناسبی را خواهند داشت.

تفاوت بین رز جاودان خارجی و ایرانی ، رز جاودان آمور ، رز جاودان ایرانی ، خرید رز جاودان ، قیمت رز جاودان

برند Amor معروف ترین برند گل جاودان

برند گل جاودان آمور ، بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان رز جاودان درجهان شناخته میشود. این برند با تجریه حدود ۱۵ سال در تولید گلهای جاودان ، به نوعی میتوان او را رهبر این بازار نامید. شایان ذکر است که برای بدست آوردن این دانش ، بیش از ۳ سال زمان سپری شده است . این برند در زمینه همکاری و واردات گل رز جاویدان به ایران با توزیع کنندگان آن همکاری میکند.

برند آمور علاوه بر کار روی رزهای جاودان ، بروی گلهای مختلف مانند گل آفتابگردان جاودان در رنگهای گوناگون نیز فعالیت میکند. از کشورهای دیگری که میتوانیم نام ببریم که در این زمینه فعالیت شایسته ای را دارند ، میتوان به کشور کره جنوبی اشاره کرد. کره جنوبی توانسته است گلهای متفاوتی از نوع رز آن ، مانند گل میخک ، گل داوودی ، لیلیوم ، پیونی را به صورت جاودان تهیه و عرضه کند.

تولید کننده گان داخلی گل جاودان وارد میشوند

چند سالی است که تولید کنندگان داخلی هم به زمره تولید کنندگان این نوع گل رز پیوسته اند. اکنون شرکت هایی که این خدمات را انجام میدهند روز به روز بیشتر و با کیفیت تر میشوند. گل فروشی آنلاین گلبیشه نیز خرید رز جاودان خود را از بهترین تولیدکنندگان رز جاودان انجام میدهد. این شرکت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده رز جاودان در ایران مشغول به فعالیت است.

تولیدات ایرانی رز جاودان طبیعی ،  کیفیت خوب و قابل رقابتی را نسبت به سایر تولید کنندگان دنیا ارائه میدهند. همان طور که گفته شد برند آمور به دلیل کیفیت رزهای کاشته شده در کشور خود و نیز رهبریت این برند در بازار از کیفیت بالاتری برخوردار است. اگرچه نمیتوان قیمت رز جاودان ایرانی را با قیمت گل رز جاودان برند آمور مقایسه کرد. گلهای ایرانی با کیفیت مناسب خود ، به قیمت های کمتری در بازار نسبت به برند های خارجی عرضه میشوند.

خرید رز جاودان ، قیمت رز جاودان ، سفارش رز جاودان ، خرید آنلاین رز جاودان ، خرید رز ماندگار ، گل رز جاودان

دیزاین و طراحی گل رز جاودان طبیعی

گلهای رز جاودان را معمولا به صورت تک شاخه و یا تعداد شاخه کم در باکس گل رز جاودان ( جعبه گل رز جاودان ) طراحی و عرضه گردد. این گل را میتوان به صورت تکی و یا به صورت ترکیبی با دیگر گلهای جاودان دیزاین نمود. البته نمونه های تعداد شاخه بالا نیز وجود دارد که به دلیل قیمت های بالا ، مشتریان مخصوص به خود را دارند. معمولا جعبه گل رز جاودان را به صورت شفاف و از جنس شیشه و یا پلکسی شفاف تهیه میکنند. دلیل استفاده از جعبه گل شفاف ، هم نمایش مناسب گل و هم جلوگیری از آسیب دیدگی آن است.

البته خیلی از فروشندگان ،  این گل رز را در اقلام و اشکال مختلف و جعبه های متفاوت تهیه و به بازار عرضه کرده اند. به طور مثال میتوانید در گل فروشی تهران گلبیشه گل رز جاودان طبیعی کیفیت بالا را در جعبه پارچه ای مخملی کیفیت عالی سفارش دهید. نوع دیگری از جعبه گلهای رز جاودان ، جعبه گل رز جاودان موزیکال است . مخاطب در حین تماشای زیبایی های گل ، موزیک دلنشینی نیز گوش میدهد که باعث بیشتر شدن حس ببینده خواهد شد. جالب توجه است که هر کدام از این جعبه موزیکال رز جاودان ، میتواند دارای آهنگ بخصوص و متفاوت مخصوص به خود نیز باشد.

مدل های فانتزی گل رز جاودان

حباب های شیشه ای گل رز جاویدان تزیین شده با ریسه نورانی نیز میتوانند نشانگر جلوه زیبایی از هنر و طبیعت باشد. شب هنگام نگاه کردن به رز جاویدان نورانی و درخشان ، خود حسن و حال متفاوتی برای ببننده آن به همراه خواهد داشت. طرح ها و جعبه ها ، باکس ها و دیزاین های هدیه رز جاودان بسیار زیاد و متنوع هستند. اما میتوان گفت که