خلاقیت و گل آرایی

خرید گیاه آپارتمانی ، خرید آنلاین گل و گیاه

خرید گیاه آپارتمانی ارزان

خرید گیاه آپارتمانی ارزان و با کیفیت و ارسال گیاه آپارتمانی در تهران . با گلبیشه ارسال گل و گیاه با طراوت را تجربه کنید . خرید گلدان گیاه طبیعی در انواع متنوع و ارسال فوری گیاه و سفارش گیاه آنلاین در سریعترین زمان . خرید آنلاین گیاه خود را با انجام دهید .

خرید گیاه ، خرید گیاه آپارتمانی ، خرید آنلاین گیاه ، سفارش گیاه ، خرید گلدان گیاه

نیاز به خرید گیاه طبیعی در زندگی

انسانها از دیرباز و از زمان پیدایش خود ، در طبیعت و در کنار گیاهان زندگی کرده اند . گل و گیاه طبیعی همیشه در کنار انسانها بوده و هستند . انسانها به این درک رسیده اند که زندگی بدون گیاه و طبیعت و درختان یعنی نابودی نسل بشر . برای همین همیشه در پی محافظت و تکثیر و پروش گیاهان در طبیعت و یا محل زندگی خودشان هستند .

در دوران قدیم به سبب سبک خاص زندگی آن زمان و شرایط مساعد آن ، گیاهان جزو مهم از محل زندگی ما بودند. در هر خانه و محلی درختان سبز و باغچه های زیبا و سبز را میتوانستید در تمام محل ها ببینید . اما با گذشت زمان و سرعت سریع زندگی امروزی و کمبود جای زندگی ، هروز از آن دوران دورتر میشویم . دیگر خانه ها مکانی برای باغچه های با صفا و بزرگ ندارند . فرهنگ امروزی ، یعنی تبدیل تمام فضا برای ساخت خانه های کوچک و بلند مرتبه است .

با به وجود آمدن این فرهنگ به ناچار گل و گیاهان طبیعی جای خود را از ساختمان های ما بربستند. اما همانطور که میدانیم ، زندگی بدون وجود گل و گیاه در اطراف ما یعنی یک زندگی بی روح . اما ما انسانها همیشه در همه شرایط تاریخ کمبودها را تبدیل به فرصت ها کرده ایم . درست است که با دستهای خودمان محیط زندگی خودمان را عاری از گیاهان طبیعی کرده ایم . اما باز هم سعی کرده ایم راه های زیادی برای جبران این کمبود بیابیم .

گیاهان طبیعی ضامن سلامت روحی ما

امروز خرید گیاه طبیعی و گلهای مختلف برای محیط خانگی و اداری از اهمیت بالای برخوردار است . هم میتوانیم از زیبایی و حس طبیعی را استفاده میکنیم هم از عملکرد طبیعی گیاهان . ما نباید غاقل شویم که کار ذاتی گیاهان طبیعی تولید اکسیژن و تصفیه هوای محیط خودشان است . بدون این عملکرد عملا زندگی در این سیاره غیر قابل امکان خواهد شد .

ما با علم به این موضوع سعی میکنیم با خرید گیاهان آپارتمانی مختلفت محیط خودمان را زینت ببخشیم . با خرید گل و گیاه و پرورش آنها میتوانیم حس زندگی را در خودمان زنده و توسعه ببخشیم . علم جدید کمک کرده است که گیاهان مختلف و گوناگون را برای پرورش و نگهداری در محیط های آپارتمانی پرورش دهیم . شما هم اکنون میتوانید تمام گیاهان و گونه های مختلف گیاهی را در منزل خود میزبانی کنید .

همیشه از کسانی که بازنشیته شده اند بپرسید میخواهند چکار کننند ، میگویند دوستان باغ گیاه داشته باشند . خود را همیشه در آرزوی پرورش گیاهان در سالهای آخر زندگی خود میبینند . چون میدانند که زندگی و کار با گل و گیاه نشاط و طراوت از دسته زندگی را دوباره به آنها باز خواهد داد . پس میتوان گفت که زندگی بدون گل و گیاه یعنی هیچ . گلها و گیاهان به زندگی ما رونق دوباره و نشاط و طراوت میدهند .

سفارش گیاه آپارتمانی ، سفارش گل و گیاه ، سفارش گیاه آنلاین ، ارسال فوری گیاه ، خرید گل و گیاه ارزان ، خرید گیاه آپارتمانی

خرید گیاه از بازار گل شهر

درست است که ما دیگر نمیتوانیم مانند گذشتگان خود در بین طبیعت دست نخورده زندگی کنیم . درست است که در منازل خود باغچهای پر درخت و سرسبز گذشته را نداریم . اما میتوانیم با تهیه و خرید گیاهان آپارتمانی زیبا ، این کمبود را مرتفع کنیم . ما میتوانیم انواع مختلف گلدان گیاه هان طبیعی را تهیه و در منزل و محیط خانه خود نگهداری کنیم . امروز انواع گیاهان طبیعی به صورت گلدان گیاه آماده تهیه هستند .

کافیست که به نزدیک ترین گل فروشی سطح شهر و یا بازار گل شهر خود مراجعه کنید . با انواعی از گلدان گیاهان طبیعی ، درختچه های طبیعی و گل و گیاه زیبا مواجه خواهید شد. طوری که از این همه گل و گیاه طبیعی به وجد آمده و دوست ندارید آنجا را ترک کنید . این خاصیت گیاهان است که به زندگی ما معنای دوباره میدهد . شما شاید از بین انواع متفاوت و گونه های مختلف گلدان گیاه و درختچه های باغچه ای نتوانید انتخاب کنید .

فروشگاه خرید گیاهان باغچه ای

اگر به بازار گل شهر خودتان مراجعه کنید حتما متوجه این تنوع خواهید شد . خواهید دید که عده ای از فروشندگان محصولات خاص باغچه و گیاهان طبیعی مخصوص کاشت در فضای بیرون روا ارائه میدهند . از این گیاهان میتوان به انواع درختچه های طبیعی ، گلهای بوته ای ، گیاهان مخصوص باغچه مانند شمشاد و … نامبرد . شما برای تزیین باغچه های منزل و بیرون از ساختمان خودتون میتوید از این فروشگاه گل و گیاه خرید گیاه خودتون رو انجام بدین .

 

فروشگاه خرید کاکتوس و ساکولنت

از دیگر فروشگاه های موجود در این بازار ها را میتوان به فروشگاههای خرید کاکتوس نامبرد . این فروشگاه گیاهان کاکتوس مملو از مدلهای مختلف گیاه طبیعی کاکتوس از انواع مختلف است . از کاکاتوس های سایز کوچک گرفته تا کاکتوس کلکسیونی و بزرگ و گران قیمت . کاکتوس ها به جهت داشتن شرایط نگهداری ساده و مقاوم در برابر تغییرات ، از محبوبت زیادی برخوردار هستند . شما میتونید با خرید کاکتوس مورد نظر خودتون به راحتی آن را در منزل نگهداری کنید .

از انواع کاکتوس ها میتونیم به کاکتوس های افوربیا تریگونا ، کاکتوس لاکتی پیوندی ، کاکتوس های خیاری و گرد ، ساکولنت ها و غیره نام برد .  با مراجعه به فروشگاههای خرید کاکتوس حتما به کاکتوس های خاص پیوندی برخورد خواهید کرد . این مدل کاکتوس از ترکیب دو یا چند کاکتوس مختلف حاصل میگردد . با این روش تنوع مدلهای کاکتوس بسیار زیاد میشود .به طور مثال کاکتوس افوربیا لاکتی پیوندی از زیباترین مدلهای کاکتوس پیوندی است .

فروشگاه خرید گیاه آپارتمانی

فروشگاه خرید گیاهان آپارتمانی از دیگر انواع فروشگاه گل و گیاه طبیعی در بازار گلها هستند . این فروشگاه ها مخصوص خرید گیاهان آپارتمانی و مناسب نگهداری در محیط خانگی و اداری است . شما با ورود به این راسته با انواعی از گلدان گیاه طبیعی در مدل های مختلف مواجه میگردید . طوری که قدرت انتخاب و خرید گیاه مورد نظر را به سبب وجود گونه های مختلف از دست خواهید داد. باید گفت که قسمت گیاهان آپارتمانی بازار از زیباترین و دلنشین ترین قیمت هاست . انگار شما برای خرید گیاه نرفته و برای تفریح و گردش قدم به آنجا گذاشته اید .

شما در غرفه های گل و گیاه آپارتمانی انواع گیاهان طبیعی در سایز و اندازه متفاوت را خواهید دید .از گیاهان کوچک و تازه کاشته شده تا گیاهان بالغ بزرگ و چشم نواز . بهتر است قبلا تصمیم به خرید گیاه طبیعی مورد نظر خود را گرفته باشید . چون با ورود به آن محیط دوست دارید تمام گیاهان را خریداری و به منزل ببرید . اما میدانید که این کار شدنی نبوده و فقط افسوس نداشتن آن گیاهان را خواهید خورد .

از گونه های گیاهان طبیعی موجود در غرفه های خرید گل و گیاه آپارتمانی میتوان به این گیاهان اشاره کرد . گلدان گیاه نخل ماداگاسکار ، گلدان گیاه یشم سبز ، گیاه آگلونما ، گیاه آدنیوم ، گلدان سانسوریا . نخل سیکاس ، گلدان گیاه دراسنا کامپکت ، گلدان برگ انجیری ، انواع گیاه فیکوس ، انواع گیاه دیفن ، گیاه زاموفیلیا و بسیار و بسیاری دیگر از انواع گیاهان که نمیتوان همه را اینجا ذکر کرد. شما میتوانید از بین گستره انواع گیاهان طبیعی زیبا ، سفارش گیاه آپارتمانی مورد نظر خود را انجام دهید .

فروشگاه خرید ملزومات باغبانی

بعد از خرید گلدان گیاه مورد نظر شاید نیاز به اقلام مصرفی گلدان گیاه خود نیز داشته باشید . اینجاست که میتوانید برای خرید این اقلام پا به قسمت ملزومات نگهداری گل و گیاه طبیعی بگذارید . در این قسمت میتوانید گلدان خالی و یا خاک مورد نیاز و کود و بذر مورد نیاز گیاه خانگی خود را تهیه کنید .از وسایل باغبانی گرفته تا لباس و ملزومات باغبانی را میتوانید در آنجا بیابید . با گرفتن راهنمایی از کارشناسان گیاهان فروشگاه میتوانید بهترین نوع خاک و کود و اقلام مصرفی را برای گیاه خانگی خود تهیه کنید.

خرید گیاه از گل فروشی ها شهر

به جهت بزرگی و گسترش بازار گلهای شهری ، معمولا تعداد اندگی از آنها در شهرهای مختلف وجود دارند . اگه محل زندگی شما تا بازار گل شهرتان زیاد است ، میتوانید خرید گل و گیاه خود را از گل فروشی های شهری انجام دهید . تعداد این گل فروشی ها زیاد و حتما یکی از آنها در نزدیک خانه شما خواهد بود . با مراجعه به این گل فروشی ها میتوانید از انواع گلهای شاخه بریده ، گلدان گل های طبیعی و گلدان گیاهان طبیعی تهیه کنید .

البته ممکن است قیمت خرید گل و گیاه طبیعی در این فروشگاه ها بالاتر از بازار گل شهری باشد . اما میتوانید مطمئن باشید که کمترین مسافت را در این ترافیک شهرها برای خرید گیاه طبیعی خود صرف خواهید کرد . شاید کم کردین همین هزینه رفت و آمد و جابه جایی از قیمت گیاه خریداری شده ، توجیه افزایش قیمت گل فروشی را بکند. کمبود وقت و زمان یکی از دلایلی ست که شما را به سمت گل فروشی سوق میدهد .

البته میتوانید گیاه فروش های لب جاده و خیابان ها را هم در نظر بگیرید . اغلب این گیاه فروش ها ، گیاهان و گلدان طبیعی خوب و زیبا و با قیمت مناسبی را به شما عرضه خواهند کرد . به جهت نداشتن هزینه اجاره مغازه و جا ، قیمتهای این گیاه فروشان پایین تر از گل فروشی شهری است . اما باید دقت لازم را داشته باشید که از سلامت خرید گلدان طبیعی خود اطمینان داشته باشید . به سبب سیار بودن این فروشندگان شاید نتوانید برای بار دیگر آنها یافته و سفارش گیاه خود را به آنها برگردانید . پس پیشنهاد میکنیم حتما از فروشندگان معتبر گیاه سطح شهر و یا فضای مجازی گیاه خود را تهیه کنید .

خرید گیاه ، خرید گلدان گیاه ، خرید گیاه آپارتمانی ارزان ، خرید گل و گیاه آپارتمانی ، گل فروشی آنلاین

خرید گیاه و گل از گل فروشی ها آنلاین

یکی دیگر از مکانهایی که به عرضه گل و گیاه طبیعی هستند ، سایت اینتری گل فروشی آنلاین است . گل فروشی های آنلاین همان گل و گیاه و گلدان طبیعی را به صورت مجازی بدون داشتن گل فروشی فیزیکی برای فروش عرضه میکنند . شما میتوانید از بین کاتالوگ محصولات گل و گیاه آن ، خرید گیاه مورد نظر خود را انتخاب کنید . انتخاب سریع و بدون دردسر از ویژگی های خرید گل و گیاه از فروشگاه های آنلاین گل است .

شما در کمترین زمان میتوانید تمامی محصولات و قیمت ها و تصاویر گیاهان را ملاحظه کنید . انتخاب در این روش از روش های خرید گیاه از فروشگاه و بازار گل آسان تر و سریع تر است . نکته ای میبایست مد نظر قرار دهید این است که از فروشگاه های آنلاین فروش گل و گیاه معتبر خرید گیاه خود را انجام دهید . این بسیار مهم است که سایت های اینترنتی گل فروشی دارای نماد اعتماد الکترونیکی را انتخاب کنید . این سایت ها به جهت ساماندهی شدن در تشکیلات دولتی برای سفارش آنلاین گیاه شما قابل اطمینان هستند.

در صورت سفارش آنلاین گیاه آپارتمانی خود و وجود مشکل در آن میتوانید اطمینان برگشت مبلغ را داشته باشید . یکی از مزایای خرید از سایت فروش گل و گیاه ، خرید غیر حضوری و ارسال گیاه و گل مورد نظرتون به آدرس انتخاب است . ما در ادامه درباره ارسال گل و گیاه صحبت خواهیم کرد . اما باید دانست که ارسال گیاه آپارتمانی به این روش آسانترین روش در میان خرید شماست . به راحتی وارد سایت شوید و انتخاب کنید و مشخصات ارسال گیاه خود را وارد کنید . بعد از پرداخت هزینه سایت مورد نظر از طرف شما ارسال گل و گیاه خریداری شما را انجام میدهد .به همین سادگی

تاثیر خرید گیاه آپارتمانی بر سلامت ما

گلها و گیاهان به سبب تولید اکسیژن و جذب دی اکسید کربن برای زندگی ما انسانها بسیار مهم هستند . نبود اکسیژن و بالا بودن مقادیر دی اکسید کربن باعث اختلال در زندگی عادی ما میشود . هوای آلوده شهری و محیط آلوده آن زندگی را برای ما هر روز سخت تر میکند . تنها راه ادامه زندگی در این شرایط ، استفاده از معجزه گیاهان طبیعی است . گیاهان این آلودگی ها را جذب و اکسیژن مورد نیاز تنفس ما را پس میدهند . شما میتوانید با میزبانی از چندین گیاه آپارتمانی در منزل ، مطمئن باشید که هوای محیط خانه برای تنفس از سلامت بیشتری برخوردار است .

بیماری سندرم ساختمان

جالب است بدانید که بیماری وجود دارد به نام بیماری ستندرم ساختمان . این بیماری نشان خاص سایر بیماری های معمول را ندارد . اما به همان اندازه ممکن است خطرناک و دردسر آفرین باشد . این بیماری از ماندن بیش از حد در محیط ثابت ساختمان و منزل حاصل میگردد . این بیماری به سبب وجود خلل در تهویه و گرمایش و هوای ماندگار ساختمان سبب میگردد . خود مواد ساختمان گازهایی را خارج میکنند که این بیماری را ناشی میگردد . مواد شیمیایی صنعتی  و گازهای خروجی ، کپک ها ، مواد آلی فرار از دیگر عوامل وجود این سندرم هستند.

از نشانه‌های این بیماری میتونیم به سوزش چشم، بینی، گلو و پوست و مشکلات عمومی بدن یا مشکلات چشایی و بویایی اشاره کرد. با وجود این بیماری خاموش اما مهلت ، ما باید عوامل به وجود آورنده را ازبین ببریم که امکان این کار میسر نیست . شما نمیتوانید غذا خود را نپزید چون گاز خروجی باعث اختلال در زندگی شما میشود . شما نمیتوانید هروز منزل را گند زدایی کنید که کپک ها و آلودگی را از بین ببرید . خود این ممکن است باعث بیماری جداگانه شما گردد .

خبر خوب اینست که گیاهان طبیعی و گلدان های گل این مشکل را برای ما حل میکنند . کافیست این زیبایی های طبیعت را در خانه خود نگهداری کنیم . این موجودات با فرایندی که در طول شبانه رو انجام میدهند این آلودگی ها را برای از بین میبرند . محیط ما را پاک و هوای تنفس ما پالایش میکنند . شما مطمئن خواهید شد که هوای تنفس فرزندان شما به بهترین شکل تصفیه خواهد شد . پس با دانستن این مورد در اولین فرصت اولین خرید گیاه و گل طبیعی خود را انجام دهید تا سلامتی را به اتاق خانه خود برگردانید.

با نگهداری گیاه آپارتمانی با طبیعت یکی شوید

فواید روحی و روانی نگهداری و پروش گیاهان خانگی اثبات شده است . نگهداری از گل و گیاه در خانه سبب تقویت روح و عواطف ما شده و انرژی مثبت را به محل زندگی ما می آورد . نگهداری از گیاهان به مانند داشتن فرزند در منزل ، سبب ایجاد انگیزه و رشد روح و روان میگردد . طبق تحقیقاتی که دانشمندان در این مورد انجام دادند متوجه شدند که این کار باعث تقویت حافظه و خلاقیت میگردد . جالب است که این مورد را بدانید باغبانی و پرورش گیاهان روشی مکمل در درمان بیماریهای افسردگی و اختلال روان است. ما با خرید گیاه و گلدان گل برای اتاق و محل زندگی خود در اصل بروی سلامتی روح و روان خود سرمایه گذاری خواهیم کرد . در زندگی امروزی که سراسر مملو از استرس و فشار است ، وجود گیاهان در نزدیکی ما ضروری است .

به هیچ عنوان نباید نگران نگهداری از این نعمت های الهی باشیم . چون مطمئن باشید بعد از چند روز از نگهداری آنها عاشق آنها خواهید شد . خدا جوری این موجودات را آفریده است که انسانها دوستدار آنها باشند . وقت کمی در هفته را از شما بابت نگهداری از خود میگیرند . اما کمکی به زیبایی و سلامت زندگی ما میکنند قابل قیاس نیست . آنها متولد شده اند که از زندگی ما محافظت کنند . شما بعد از نگهداری اولین گیاه خود خواهید دانست که زندگی بدون طبیعت بی معنا خواهد بود.

با گیاهان صدای محیط را دفع کنید

زندگی شهری امروزی مملو از صداهای مخرب و اضافه در محیط اطرافمان است . صداهای ماشینها ، موتورها ، وسایل تعمیرات شهری و … همگی سبب میشوند که نتوانید از آرامش و سلامتی کافی برخوردار باشید . اینجاست که گیاهان طبیعی باز به کمک ما می آیند . نگهداری از گیاهان حتی باعث کاهش صدای مضر محیط میگردد . استفاده از گل و گیاه طبیعی در نمای ساختمان خود ، سبب نقوذ کمتر صدای آزار دهنده محیط اطراف شما خواهد شد . گیاهان صداهای محیط بیرون را برای شما از بین برده و سبب آرامش روحی و روانی شما در آپارتمانتان میگردند .

با گیاهان بیماری های تنفسی را کم کنید

تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است که گیاهان سبب کاهش بیماریهای تنفسی میشوند . گیاهان به سمت رطوبتی که در خاک و خود گیاه دارند ، محیط خانه را مرطوب میکنند . گیاهان خانگی سبب دفع گرد و غبار موجود در محیط زندگی میشوند . این کار سبب کاهش بیماری های دستگاه تنفس میشود . گیاهان همچنین میکروب های هوای محیط را از بین میبرند . یک پژوهش  در دانشگاه آمریکایی نشان داد که ۲۰ % گرد و غبار هوا توسط گیاهان جذب می شود . گیاهانی که در این مطالعات استفاده شدند ، گیاهان خانگی معمولی و گل و گیاه گرمسیری بودند .

گیاهان سبب بهبود اخلاق شما میشوند

بر اساس مطالعات دانشگاهی واقع در تگزاش ، کسانی که زمان خود را با گیاهان میگذرانند ، مهربان تر بوده  اند . این افراد با دیگران بهتر رابطه برقرار میکنند . در کتاب Holistic Solutions گفته شده است که گیاهان سبب کاهش استرس و اضطراب و افسردگی در افراد میگردد. یک تحقیق نشان داد که گل هایی مانند گل رز و گل نیلوفر به سرعت  بر روی نشاط افراد اثر گذاشته و سبب افزایش و قوت حافظه خواهند شد.

نگهداری از گیاهان سبب تقویت حافظه و تمرکز

نگهداری از پرورش و تکثیر گیاهان سبب تقویت حافظه ، کم شدن استرس و افزایش تمرکز میشود . تحقیقات نشان داده است که حتی دیدن تصاویر گیاهان و طبیعت سبب کاهش ضربان قلب افراد میشود . این امر ثابت میکند که زندگی با گیاهان سبب کاهش استرس و فشار زندگی در انسانهاست . ما با کاهش استرس در خود میتوانیم تمرکز خود را روی مسائل مهم دیگر افزایش دهیم . امروزه ثابت شده است که بیماری های گوناگون فقط با افزایش استرس در ما به سراغ بدنمان می آیند . با کاهش استرس در خود توسط گیاهان میتوانیم از بروز انواع بیماری در خود جلوگیری کنیم .

درمان بی خوابی با گیاهان طبیعی

از گیاهان طبیعی میتواینم حتی در بهبود روند خواب خود نیز بهره بگیریم . گیاهانی مانند گیاه یاس و یا گیاه اسطوخودوس میتوانند باعث آرامش خواب ما شوند . نگهداری و پرورش این گونه گیاهان در محیط خواب ما میتواند در بهبود روند خواب ما تاثیر گذار باشد . استفاده از عصاره این گیاهان در محیط های حمام و اتاق خواب نیز دارای فواید آرامش بخشی است .

 

خوشبو کردن هوا با گیاهان طبیعی

امروزه برای خوشبو کردن هوای اطراف از ترکیبات شیمیایی استفاده میشود . این ترکیبات همان طور که گفته شد سبب صدمه به دستگاه تنفسی ما خواهد شد . برای جلوگیری از این صدمات ما میتوانید به صورت طبیعی از گیاهان برای این امر استفاده کنیم . گیاهانی مانند گل یاس ، اسطوخودوس ، گل بنفشه و .. میتوانند خانه ما خوشبو گنند .

درمان با گیاهان طبیعی

خیلی از گیاهان در طبیعت هستند که میتوانید برای درمان بیماری ها از آنها استفاده کنید . شما میتوانید یک گلدان آلوئه ورا طبیعی را در خانه نگهداری کنید . این گیاه با داشتن ژل مخصوصی در برگها خود سبب بهبود انواع بیماری ها میشود . شما میتوانید برگهای های این گیاه را برای درمان بیماری های پوست و مو ، درمان زخم و بیماری و بسیار از مشکلات دیگر استفاده کنید . هر زمان که نیاز به درمان داشتید میتوانید یکی از برگهای گیاه را جدا کرده و از ژل داخل آن استفاده کنید .

و یا گیاه آویشن برای درمان سرماخوردگی و یا عفونت های ویروسی کاربرد دارد . به طور مثال میتوانید گلدان گیاه رزماری را در منزل نگهداری کنید . این گیاه هم سبب خوشبو شدن اتاق شما خواهد شد و هم اینکه خواص بسیار دارویی دارد . میتوانید هر زمان مقداری ساقه این گیاه را دم کرده استفاده کنید . صنعت بهداشت و زیبایی از این گیاهان در درمان بسیاری از بیماری ها و نارسایی ها استفاده لازم را میکنند .

کامل کردن دکوراسیون با گیاهان

داشتن گیاه هان طبیعی در دکوراسیون منزل و محیط کار خود ، آن را کامل میکند . گیاهان خانگی با داشتن رنگهای متنوع و زیبا ، ظاهری جذاب تر به اتاق و میز شما خواهد داد. محیط های دکوری بدون گیاه ، فضایی بی روح و مرده محسوب میشوند . اگر میخواهید محیط زندگی و کاری خود را به حداکثر کارایی و زیبایی برسانید ، حتما از گیاهان در تزیین آن استفاده کنید . گیاهان طبیعی خانگی با داشتن ظواهری گونانگوی و منحصر زیبایی طبیعی به منزل شما خواهد بخشید .

معنا و مفهوم گیاهان برای هدیه دادن

بسته به فرهنگ و تاریخ و رسم و رسومات هر کشور و مردمی ، گل و گیاهان معانی متفاوتی دارند . به طور مثال در کشور هند ، گیاهان برای مراسمات مذهبی از اهمیت بالایی برخوردار اند . و یا در کشور ژاپن از هدیه گیاهان و گلها برای انتقال احساسات خود استفاده میکنند . و یا در کشور آمریکا گیاه شبدر چهار برگ نماد خوشبختی و یا در کشور کره جنوبی از گیاه بامبو برای دور کردن ارواح استفاده میکنند .

به طور کلی گیاهان طبیعی و سبز نماد طبیعت و تولد و رشد و نمو هستند . عده ای معتقد هستند که کاشتن گیاهان خاصی در منزل و یا بیرون آن سبب رسیدن به آرزوها و عشق میشود . و یا افرادی بر این باور هستند که گیاهان با داشتن انرژی مثبت فراران سبب بهبود حال و هوای انسان میگردد. برای همین است که وقتی به مکان های پوشیده از گیاهان طبیعی میشویم ، حالمان خوب میشود .

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد ، پی به آن میبریم که یکی از بهترین هدایا که میتوانیم به کسی تقدیم کنیم ، گیاهان هستند . همان طور که گیاهانی طبیعی و سبز سبب بهبود حال عمومی ما میشوند ، تقدیم و هدیه گیاهان طبیعی باعث انتقال این حس خوب است . شما میتوانید با ارسال گیاه طبیعی برای مخاطب خودتون محیط زندگی و یا کاری او را مملو از انرژی مثبت کتید . تمام ویژگی ها و مزایای داشتن و نگهداری از گیاهان طبیعی را میتوانید با هدیه آن به فرد گیرنده منتقل کنید .

خرید گیاه بهترین نوع کادو و هدیه

یکی از دغدغه های افراد در زندگی ، انتخاب هدیه مناسب در مناسبتهای مختلف است . گل و گیاه طبیعی یکی از بهترین و ارزنده ترین هدایی است که میتوانید به هر کسی بدهید . ارسال گیاه آپارتمانی برای عزیزی میتواند او را کاملا به وجد بیاورد و حس نشاط را در او برانگیزد .

ارسال گل و گیاه علاوه بر زیبایی ، یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هدایی است که میتوانید به کسی بدهید . شما با گشتی در بازار میتوانید به سادگی این موضوع را متوجه شوید که با هزینه خرید گل و گیاه ، هیچ هدیه ارزنده دیگر را نمیتوانید انتخاب کنید. خرید گلدان گیاه برای کادو با داشتن قیمتی مناسب از خاصیت معنوی خاصی نیز برخوردار است .

البته گیاهان و گلهای خانگی تنوع بسیار بالایی دارند . ممکن است شما هنگام خرید گیاه و یا سفارش گیاه آپارتمانی به جهت تنوع بالای آنها کمی سردرگم شوید . با توجه به مشخصات فردی یا افرادی که برای آنها هدیه گیاه تهیه میکنید ، میتوانید گیاه مناسب اون را نیز تهیه کنید . با دانستن این مشخصات سفارش گل و گیاه برای هدیه تبدیل به تفریح و گردش در بین طبیعت تبدیل میشود .

خرید بهترین گل و گیاه طبیعی برای هدیه

شاد شما جزو افرادی نباشید که تمایل به دادن هدایای گل به مخاطب خود را داشته باشید . معمولا افرادی برای مخاطب خود گیاه هدیه میکنند ، به خاصیت ماندگاری گیاهان نسبت به گلها توجه دارند . همین ماندگاری گیاه طبیعی نسبت به سبد گل یا دسته گل و هدیه گل است که تبدیل به انتخاب خیلی از افراد میگردد . شما با خرید گیاه آپارتمان ارزانی و یا خرید گل و گیاه آپارتمانی لوکس برای گیرنده خود مطمئن هستید که هدیه شما به این زودی از بین نمیرود . البته میبایست در خرید گیاه و یا سفارش آنلاین گیاه طبیعی توجه داشته باشید که گیاه آپارتمانی مقاوم را برای هدیه انتخاب کنید .

ما در این جا به چند نمونه گیاه آپارتمانی مقاوم و مناسب جهت هدیه دادن اشاره خواهیم کرد . شما میتوانید با مطالعه این مقاله سفارش گیاه آنلاین از گلبیشه را بهتر وسریعتر انجام دهید .

خرید آنلاین سانسوریا ، سفارش آنلاین سانسوریا ، قیمت سانسوریا ، گیاه سانسوریا ، گیاه زبان مادر شوهر

خرید گیاه سانسوریا یا زبان مادر شوهر

گیاه سانسوریا یا گیاه شمشیری یکی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی در بین ایرانی هاست . این گیاه با داشتن برگهای کشیده و نگهداری ساده و آبیاری کم ، انتخاب نخست خرید گیاه است . شما میتوانید گیاه سانسوریا را در تمام گل فروشی ها سطح شهر و یا گل فروشی آنلاین و غیره ملاحظه کنید . انواع مختلف این گیاه به مانند سانسوریا ابلق ، سانسوریا کراواتی ، سانسوریا پاکوتاه ، سانسوریا نیزه ای ، سانسوریا سیلندری را نام برد.

این گیاه در انگلیسی زبان ها به گیاه مار معروف است . یکی از بهترین هدایای گیاه طبیعی برای هدیه افتتاحیه یا کادو بازگشایی شغلی میتوانید این گیاه را انتخاب کنید . گیاه سانسوریا به راحتی در همه انواع دکورها خود را هماهنگ میکند . این گیاه علاوه بر زیبایی و مقاومت ، توانایی مناسبی در اکسیژن سازی و تصفیه هوای محیط دارد . رشد نسبتا کم ، دردستر کمتر در نگهداری و زیبایی از ویژگی های بارز گیاه خانگی سانسوریا است .

ساکولنت کراسولا یشم ، خرید گیاه یشم ، کراسولا ، کراسولا مخملی ، خرید گیاه آپارتمانی

خرید گیاه کراسولا یشم سبز

گیاه کراسولا از دسته گیاهان ساکولنت هستند .گیاه کراسولا گیاهی همیشه سبز است . گیاه کراسولا یشم سبز دارای برگهای گوشتی و آبدار و تنه نسبتا محکم و چوبی شکل و پر آب است . همچنین گیاه کراسولا یشم سبز در فنگ شویی از اهمیت ویژه برخوردار است . گیاه یشم سبز از گل و گیاه زینتی و آپارتمانی است که میتوان به سادگی در محیط آپارتمانی از آن نگهداری کرد . این گیاه گونه بسیار زیاد و گوناگونی دارد . مهم‌ترین آنها خرفه ای، قاشقی، نقره‌ای، یشم، کاپیتلا یا آتشین، بورگاندی یا پلاتی فیلا و درختی می باشد.

گلدان نخل ماداگاسکار ، گیاه نخل ماداگاسکار ، قیمت نخل ماداگاسکار ، نخل ماداگاسکار کوچک

خرید گیاه نخل ماداگاسکار

اگر شما از علاقمندان خرید نخل های زینتی هستید ، ما گیاه نخل ماداگاسکار را به شما معرفی میکنیم. گلدان نخل ماداگاسکار از انواع نخل های زینتی است که میتوانید برای برای سفارش گیاه آپارتمانی خود انتخاب کنید . البته این گیاه نخل نیست ولی شباهتی که به نخل ها دارد سبب گذاشتن این اسم بروی خود شده است . از انواع نخل های زینتی میتوان به نخل سیکاس ، نخل اریکا و نخل شامادرو نیز نام برد .

تنه این گیاه ضخیم و گوشتی و مملو از تیغ های متعدد است . در سر آن برگهایی به مانند گیاهان خرزره کشیده و سبز وجود دارد . وجود تیغ ها متعدد در نخل ماداگاسکار آن را زیبا و خاص کرده است . البته باید مراقب بود که مکانی برای آن انتخاب شود که دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد . این گیاه مقاوم بوده و خود را با شرایط محیطی به خوبی وفق میدهد .

خرید کاکتوس ، گیاه کاکتوس ، کاکتوس طبیعی ، کاکتوس افوربیا لاکتی ، سفارش آنلاین کاکتوس

خرید گیاه کاکتوس طبیعی

گیاه کاکتوس به سبب داشتن تنوع متنوع و زیبا از محبوبیت زیادی نزد دوستداران گیاهان برخوردارند . شما میتوانید خرید کاکتوس طبیعی خود را از بین اشکال متنوع و رنگی تهیه کنید . از خرید  کاتوس ارزان گرفته تا خرید کاکتوس کلکسیونی و کاکتوس لوکس و کاکتوس گران قیمت . ازانواع  کاکتوس زیبا میتوان به کاکتوس مدل افوربیا تریگونا قمرز ، افوربیا لاکتی پیوندی ، کاکتوس صخره ای ، کاکتوس شاخ بزی نام برد . این گونه به جهت مقاوم بودن و شرایط نگهداری سهل و آسان ، انتخابی مناسب برای کم تجربه است .

خرید دراسنا کامپکت گیاه آپارتمانی مقاوم ، خرید آنلاین گیاه آپارتمانی دراسنا ، گیاه آپارتمانی تصفیه هوا

خرید گیاه دراسنا کامپکت

در ابتدا باید گفت که گیاه دراسنا کامپکت جزو گیاهانی آپارتمانی است که نیاز خیلی کمی به آبیاری دارد . شما میتوانید بدون نگرانی از خراب شدن آن به جهت کم آبی ، آن را در خانه و محل کار خود میزبانی نمایید . این گیاه را میتوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی مقاوم دانست که میتوانید تهیه کنید . این گیاه طبیعی زیبا حتی در شرایط نور کم نیز میتواند به رشد خود ادامه دهد. برگهای سبز و براق این گیاه فشرده و پر برگ ، از ویژگی های ظاهری آن است . نام گیاه کامپکت را نیز به سبب فشردگی برگهای آن بروی آن نهاده اند . برگ های گیاه دراسنا مانند برگهای آناناس سفت و محکم نبوده و از انعطاف و لطافت مناسبی برخوردار است .

خرید گیاه ، خرید بن سای ، سفارش گیاه آپارتمانی ، خرید گیاه آپارتمانی ، بن سای کاج نانا

خرید گیاه بن سای

از دیرباز پرورش درختان و درختچه ها در محیط باز و بیرون یکی از علایق انسان ها بوده . اما در شرایط عادی بسیاری از درختان را به سبب سایز بزرگ آنها امکان میزبانی در فضای بسته وجود ندارد . به همین دلیل ژاپنی های قدیم هنر و علم رو با هم ادغام کرده و بن سای را بنیان نهادند . بن سای نتیجه در هم آمیختن هنر و علم با طبیعت است . با این هنر و علم میتوانید درختچه های غیر مناسب برای فضای بسته را به راحتی برای فضای خانه مناسب سازی کرد . زیبایی ، منحصر به فرد بودن این نوع از گیاهان خانگی ، باعث رواج روز افزون آن در بین دیگر گیاهان شده است .اگر میخواهید هدیه رسمی برای مخاطبتان ارسال کنید میتوانید خرید بنسای را انتخاب کنید.

خرید گل ارکیده طبیعی

خرید گلدان گل ارکیده

گل ارکیده یک گیاه لوکس آپارتمانی محسوب میشود . گلدان گل ارکیده با گلهای بزرگ و نمایان و در رنگهای مختلف و جذاب است . نگهداری از آن کمی مشکل به نظر میرسد اما زیبایی فریبنده گل ارکیده ارزش نگهداری آن را توجیه میکند . گل ارکیده نشان زنانگی ، زندگی و عشق است و یکی از بهترین هدیه برای همسر و مادر و روز زن است .

جالب است بدانید که بیش از ۲۰ هزار نوع گل ارکیده در طبیعت وجود دارد . همین تنوع بالای این گیاه سبب شده است که از نظر تنوع جزو بالاترین نوع گیاهان باشد . البته نگهداری از گلدان گل ارکیده در مدلهای مختلف آن متفاوت خواهد بود . نوع گل ارکیده فالانوپسیس که رایج و معمول ترین نوع در بازارگل ایران است ، آسان تر از بقیه مدلهاست . فصل طولانی گلدهی گلدان گل ارکیده سبب شده است که انتخاب بسیاری از گل دوستان شود .

خرید گیاه بن سای آدنیوم

در فرهنگ چینی گیاه ادنیوم به سبب تنه متورم آن نشان فراوانی و ثروت است . نام دیگر گیاه آدنیوم ، رز صحراییست . گیاه آدنیوم با داشتن ساختاری گوشتی ، تپل و  تنه غیر عادی آن میتوان نام بن سای بر آن نهاد . گیاه بن سای آدنیوم  در صورت نگهداری مناسب و بلوغ گیاه ، گلهای شیپوری شکل رنگارنگ و زیبایی میدهد . بن سای آدنیوم به طور شایسته ای قابلیت شکل پذیری دارد . گیاه آدنیوم را با هرس شاخه و برگ و یا ریشه میتوان به بن سای ارزشمند و زیبا مبدل کنید . این گیاه نیاز نور و آب کمی را دارد و میتوانید در منزل به عنوان گیاه آپارتمانی از آن نگهداری کنید . در طول نگهداری از این گیاه خانگی خواهید دید که هروز زیبایی آن از روز قبل بیشتر خواهد شد .

گیاه لیندا ، گیاه نخل لیندا ، نخل دم اسبی ، گیاه پافیلی ، گل لیندا ، گیاه خاص آپارتمانی ، خرید گیاه لوکس

خرید گیاه لیندا

از اسامی دیگر گیاه لیندا میتوان به نخل لیندا ، گل لیندا ، نخل دم اسبی و نخل پا فیلی نام برد . این گیاه آپارتمانی خاص  ، بومی جنوب غرب آمریکا (مکزیک) میباشد . نخل دم اسبی به زندگی بیابانی عادت دارد . برگ های گیاه لیندا باریک و کشیده و ضخیم و مقاوم هستند. برگ گیاه پا فیلی مجنون و آویزان و فنری هستند . این برگ ها سطح مقطع کمی دارند تا مانع از هدر رفتن آب گیاه شوند. حالت زیبای آن ناشی از سرازیر شدن برگ ها به طرف پایین بخصوص در سنین بالاست. انتهای ساقه گیاه به شکل متورم و بر آمده است که آن را به یک گیاه آپارتمانی لوکس تبدیل کرده است . شکل عجیب و متورم تنه آن در نام انگلیسی به معنی پای فیلی معروف است . پایه بسیار بزرگ و ورم کرده گیاه لیندا، آب را در خود ذخیره می نماید.

خرید گل پاچیرا ، خرید گیاه پاچیرا ، گلدان پاچیرا ، بن سای پاچیرا ، پاچیرا پیچ ، درخت پول پاچیرا

خرید گیاه پاچیرا

گل پاچیرا یا گیاه پاچیرا از آن دسته گیاهان آپارتمانی ست که شرایط نگهداری ساده ای دارد . ظاهر زیبای این درختچه آپارتمانی سبب محبوب آن در بین گیاه دوستان شده است . قیمت پاچیرا اغلب به نسبت دیگر گلدان های آپارتمانی بالاتر است . این گیاه خانگی بومی مناطق شرقی آسیاست . با کمی نور و مقداری آب میتوانید این گیاه خاص آپارتمانی را در منزل خود میزبانی کنید . گیاه پاچیرا در چین باستان نماد پول و ثروت و خوش شانسی است . مردمان آن سرزمین اعتقاد داشتند که با نگهداری این گیاه ، ثروت و شانس به سمت آنها روانه خواهد شد. در داستانهای قدیم از این گیاه گفته شده است که انسان فقیری در حین دعا برای خود این گیاه را میبیند . چون در حین دعا این گیاه را دیده ، آن را به نشانه اجابت دعای خود به خانه میبرد . بعدا این مرد از فروش برگهای این گیاه عجیب به ثروت بالایی میرسد .

بن سای کاج کونیکا ، بن سای کاجی ، بنسای کاج ، خرید بن سای ارزان ، خرید آنلاین بن سای

خرید گیاه بن سای کاج کونیکا

بن سای کاج کونیکا با داشتن برگهایی سوزنی و همیشه سبز خود میتوان انتخاب خوبی برای سفارش بن سای باشد . برگهای این بنسای