ارسال گل به ایران

درباره سایت گل فروشی آنلاین گلبیشه

خوشحالیم که از میان انبوهی از سایت های گل فروشی آنلاین ، ما رو انتخاب کرده اید . ما به انتخاب شما افتخار میکنیم . باید گفت که گلبیشه ، اولین سایت فروش آنلاین گل در ایران شروع به کار نموده است . گل فروشی آنلاین گلبیشه از سال ۱۳۹۴ فعالیت خودش را آغاز نموده است . در این چندین سال افتخار داریم که ده ها هزار لبخند را بر لبان شما عزیزان قرار داده ایم . با ایده های نو پا به این عرصه پر رقابت گذاشته ایم . همیشه سعی کرده ایم که بهترین باشیم و بهترین بمانیم .

تمام تلاش تیم گلبیشه این است که بهترین کیفیت ارسال گل را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم . دوست داریم که شما بدون کوچکترین دغدغه و در آرامش کامل سفارش آنلاین گل خود را به ما بسپارید . ما نهایت تلاش خودمان را به خرج میدهیم که در این آزمون بزرگ سربلند بیرون آییم . بزرگترین هدف ما رضایت شما از خرید گل آنلاین است . باید گفت که عمر گلها بسیار کوتاه هستند اما خاطرات آنها تا سالها باقی میمانند . تلاش ما ثبت بهترین خاطره از خرید گل است .

تلاش شبانه روزی تیم های تخصصی

با آزمون و خطاهای بسیار توانستیم باشیم . چندین و جند گروه مجزا دست در دست هم گذاشتند تا ما بتوانیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم . یک طرف تیم حرفه ای طراحی سایت که شبانه روز مشغول طراحی سایت گلبیشه بوده اند. یک طرف هم طراحان و تولید کنندگان جعبه ها و باکس های مورد نیاز گل ارایی که به سختی کار میکرند . یک سمت گروه حرفه ای متشکل از عکاسان و طراحان صحنه جهت خلق بهترین تصاویر گلها برای چشمان شما . همه و همه دست در دست هم دادند که تا گلبیشه شروع به کار نمود . ما در طی این سالها قدم به قدم مشکلات موجود بر سر راهمان را با شما کنار زده ایم. ما بر سر شعار ابتدایی خود هستیم . ما همیشه میگوییم که با گلبیشه بهترین ها را هدیه کنید.

تلاش بر این بوده است که همیشه تازه ترین و باکیفیت ترین گلها را نزد شما به ارمغان بیاوریم . ما دوست داریم که واسطه ها حذف و مقرون به صرفه ترین گزینه را به شما معرفی کنیم . گلبیشه با بهترین تولید کنندگان محصولات ایرانی همکاری خود را آغاز نمود . ما در این راه هر ساله بر کیفیت محصولات خود افزودیم و تنوع محصولات را بالاتر بردیم . اشتغال ایرانی از اولویت های گلبیشه بوده و خواهد بود . ما گلهای خود را از بهترین تولید کننده ایرانی و دستچین شده تهیه میکنیم . ما به شما اطمینان داده ایم که همیشه محصولات ما حرف اول را در این بازار خواهد زد . تا آخر بر سر این هدف خواهیم ایستاد.

گلبیشه دلال گل نیست

تفاوت سایت گلبیشه با دیگر کسب و کارهای این حرفه در این است که ما از ابتدا تا انتها را خودمان انجام میدهیم . ما سایتی نیستیم که سفارش گل شما را گرفته و تحویل گل فروشی دیگری دهد . هدف ما سفارش ارزان گل شماست . دلالی گل ، باعث ایجاد گرانی در محصول نهایی میگردد . پس ما از همان ابتدا محصول خود را خودمان آماده کرده و ارسال میکنیم . ما با واسطه ای دیگر کار نمیکنیم تا قیمت پرداختی شما افزایش پیدا نکند . با نگاهی به سایت ها و محصولات و نحوه ارسال آنها به راحتی میتوانید دلالان گل را بشناسید . پیشنهاد ما این است که برای حمایت از کسب و کارهای تولید محور ، شما هم با کسانی همکاری کنید که واسطه ها را حذف کرده اند . ما شبانه روز تلاش میکنیم تا این هدف را تا آخر حفظ نماییم. سود فروش در درجه بعدی اهمیت برای گلبیشه است . گلبیشه دلال گل نیست . گلبیشه تولید و عرضه کننده مستقیم گل است .

هزینه تبلیغات در جهت بهبود

گل فروشی آنلاین گلبیشه اصراری به تبلیغات تجملی و دروغین ندارد . ما هزینه اینچنین تبلیغات را صرف بالابردن کیفیت کارهای خود کرده ایم . تبلیغ اصلی ، رضایت شما مشتریان عزیز گلبیشه است . کاشتن لبخند شادی و رضایت بر لبان شما هدف نهایی ماست . ممکن است که ما از کورس تبلغاتی رقیبان عقب بمانیم اما خوشحالیم که با شما صادق هستیم .

تولید محتوای غنی

ما سعی کرده ایم که علاوه بر ساخت بستر اینترنتی سفارش گل ، محتوایی غنی و کاملی را برای شما فراهم کنیم . چه دوست دار گل باشید و چه خریدار آن ، میتوانید با آموزش های گلبیشه اطلاعات مناسبی را در زمینه گلها و هدیه ها کسب نمایید . در بخش ” مطالب آموشی ” سایت ، طیف گسترده ای از معلومات گل آرایی را قرار داده ایم .  گلبیشه در ارائه توضیحات محصولات قابل فروش خود کامل ترین ها را قرار داده است . شما با چشمانی باز میتوانید با مطالعه مشخصات هر کالا ، تصمیم خرید آن را بگیرید .

با گلبیشه بهترین ها را هدیه کنید

گل فروشی آنلاین گلبیشه با گرد هم آوردن بهترینها ، شما را در انتخاب هدیه مناسب راحت نموده است . کافی است که وارد سایت اینترنتی گل فروشی ما شوید و محصول پسند شده خود را انتخاب کنید . به راحتی میتوانید با وارد نمودن مشخصات مورد نظر و پرداخت آنلاین آسان ، سفارش گل خود را ثبت نمایید . اطمینان کامل داشته باشید که سفارش آنلاین گل شما در تایم و روز انتخابی شما در سایت ارسال و به دست گیرنده شما خواهد رسید . گلبیشه نهایت تلاش خود را خواهد کرد که هدیه گل شما با نهایت کیفیت و طراوت به دست مخاطب شما گردد . برای اطلاع از نحوه و چگونگی ارسال گل در گلبیشه پیشنهاد میکنیم که صفحه ” نحوه ارسال گل در گلبیشه ” را مطالعه بفرمایید.

انتخاب نام و نشان تجاری گبیشه

نام گلبیشه همان طور که از ظاهر آن پیداست ، مکانی مملو از گلها است . این نام با داشتن معنای زیبایی از جایگاه گلها ، اسم درخوری برای نحوه ارائه خدمات ما خواهد بود . شما با مراجعه به سایت گل فروشی آنلاین گلبیشه در ابتدای امر با انبوهی از گلها و محصولات هدیه گل مواجه خواهید شد . ما سعی کرده ایم که همیشه گلبیشه باشیم . ما دوست داریم جایگاهی باشیم که شما از بین گلهای زیبا ، زیباترین را برای هدیه به مخاطب خود انتخاب کنید . تلاش میکنیم که این گلبیشه را همیشه مملو از گلهای زیبا و با طراوت برای شما نگه داریم . سعی ما این است که این گلها باعث شادی و لبخند رضایت شما از ما گردند.

قیمت گل در گلبیشه

در گلبیشه سعی بر آن است که تا جای ممکن قیمت محصولات را در کمترین حد خود قرار دهیم . ما در گلبیشه تلاش کرده ایم که تمام سلایق قیمتی موجود را تحت پوشش قرار دهیم . در طراحی باکسهای گل نیز از جعبه های گل های کم گل تا باکسهای پر گل برای مشتریان عزیز تدارک دیده ایم . شما در سایت گل فروشی آنلاین ما میتوانیم ارزانترین محصولات موجود در بازار را یافته و سفارش دهید . ما به جد تلاش میکنیم که قیمت های پایین هدایای گل را در سایت تهیه کنیم . شما با مراحعه به بخش ” سفارش گل ارزان ” میتوانید نمونه های موجود در این بخش را ملاحظه بفرمایید . علاوه بر محصولات خوش قیمت ، گلبیشه مملو از کارهای لوکس و تعداد بالای گل هست . حفظ تعادل در این مورد از اهداف گلبیشه خواهد بود. پوشش سلایق مختلف امری است که به عینه در سایت ما قابل رویت خواهد بود.