روانشناسی هدیه

معنی گل ها

معنی رنگ گلها

رنگ گل ها 

گل ها به دلیل تنوع نامحدودشان در هر شرایطی معانی های خاصی دارد و تاثیر جاودانه ای بر گیرنده هدیه میگذارد.

آگاهی از معانی رنگ گل ها، ما را در اهدای درست و افزایش تاثیرگذاری آنها یاری می دهد . فراموش نکنید که لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای هدیه گل به کسانی که دوستشان دارید باشید،در حقیقت گل هدیه ایست که اگر به صورت غیر منتظره تقدیم شود از ارزش بیشتری برخوردار میشود.

در اینجا با معانی تعدادی از گل ها اشنا میشویم برای انتخاب بهتر شما در رنگ گل انتخابیتان:

گل رز قرمز:

گل رز قرمز نماد عشق پاک است.گل رز قرمز را به نامزدتان هدیه دهید و یا برای مراسم خواستگاری انتخاب خیلی خوبی است و گلهای قرمز برای روابط مستحکم تر بهترین انتخاب است.
گل رز قرمز نماد سنتی برای عشق، وعاشقانه خواهد بود.بهترین  راه برای گفتن “من عاشق شما هستم”. گل رز قرمزاست نیز زیبایی و کمال را منعکس کرده است.گل رز قرمز عمیقا می تواند زیبایی ناخودآگاه را نشان دهد.

معنی گل قرمز

گل رز صورتی:

گل رز صورتی دارای طیف رنگی گسترده ای از انجمن های نمادین است. به طور کلی، گل رز صورتی نماد تحسین، ملایمت، عزت، ظرافت، بی گناهی، و شادی است ، سایه های مختلف صورتی می تواند معانی مختلفی را انتقال دهد.

گل رز صورتی کم رنگ، نشان دهنده لطافت و شیرینی میباشد،گل رز صورتی پررنگ تر،معنی قدردانی می دهد.گل رز صورتی برای دختران یا خانم های جوان بسیار مناسب است،به خصوص برای تبریک گل رز صورتی روشن برای شروع یک عاشقانه مناسب برای خانم ها میباشد،. شما همچنین می توانید گلهای صورتی را به عنوان تشویق برای دوستانتان ارسال کنید.

معنی رنگ گل صورتی

گل رز زرد:

روشن شدن،شاد بودن و لذت بردن از آنچه در ذهن یک گل رز زرد به ذهن می آیند. گل رز زرد باعث ایجاد احساسات گرم و شادی می شود.

دادن رنگ گل رز زرد میتونید کسی را  شاد کنید و دوست داشتن را به اشتراک بزارید.

معنی رنگ گل زرد

گل رز سفید :

رنگ گل رز سفید،خالص از رنگ،نشان دهنده بی گناهی،خلوص و جذابیت است. گل رز سفید به طور سنتی در مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند آغاز جدیدی را نشان دهد. ما معتقدیم که گل رز سفید نیز میتواند یادآور و بیگناهی را بیان کند.

معنی زنگ گل رز سفید

گل رز نارنجی:

گل رز نارنجی انرژی را تحریک می کند و می تواند شور و شوق، میل و هیجان را نشان دهد. دادن گل رز نارنجی می تواند عاشقانه ی پرشور شما را نمادین کند و هیجان شما را نسبت به فرده دیگری نشان دهد.

معنی رنگ گل نارنجی

گل رز بنفش :

گل رز بنفش کمرنگ عشق در نگاه اول یا فقط یک راه جادویی برای گفتن “من عاشق تو هستم” گل رز بنفش می تواند یک یادآوری روزانه از عشق و اشتیاق شما به رشد روابط خود را نشان میدهد.

معنی رنگ گل بنفش

گل رز هلویی:

آیا شما برای کسی سپاسگزار هستید یا فقط می خواهید قدردانی خود را نشان دهید؟شما میتوانید گل رز هلو را در نظر بگیرید. یک دسته گل رز هلویی نشان دهنده قدردانی عمیق شما و یا یک روش عالی برای گفتن تشکر از شماست.

معنی رنگ گل هلویی

گل رز کرمی :

گل رز کرم نشان دهنده جذابیت و تفکر است.شما میتوانید گل رز کرم را با گل رز “صورتی” به شما کمک می کنند که دو پیام را در یک گروه بفرستید.

معنی رنگ گل کرمی

گل رز کاهویی:

گل رز هلندی سبز رنگ زندگی،رشد فراوان و تجدید سازگار با زندگی و انرژی است.گل سبز نشان دهنده جوان سازی روحیه است و به همین دلیل پیام شادی به همراه دارد.

معنی رنگ گل رز کاهویی

گل رز آبی:

گل هلندی رز آبی عمیقا زیبا و رازآلود هستند.گل رز آبی به صورت طبیعی در طبیعت یافت نمیشود.گل رز آبی نشانه ای ایهام و مرموزی دارد. از گل رز آبی در همه موقعیت ها و مناسبت ها نمیتوان به سادگی استفاده کرد،اما اگر عاشق شدید و خواستید برای معشوقتان به عنوان یک عاشق بی نام ونشان دسته گلی ارسال کنید از رز آبی که نمادی از مرموزیت است میتوانید انتخاب کنید.

معنی رنگ گل آبی

با گلبیشه میتونید بهترین لحظات را در کنار عزیزانتان رقم بزنید

گلبیشه پیام آور عشق است…