روانشناسی هدیه

( ویژه آقایان مجرد ) چگونه شانس شروع دوستی با خانم ها تا ۳۰% افزایش دهیم !

شروع دوستی

خب این بار میخواهیم از تکنیک های شروع دوستی با خانم ها صحبت کنیم . حتما برای شما هم پیش آمده که بارها و بارها جلوی آینه و یا ذهنتان پیشنهاد برای خواستگاری را تمرین کرده اید ! اینکه چه عطر و لباسی بر تن دارید ، در رستوران هستید  و یا در حال قدم زدن ! همواره دانستن یک نکته مهم برای شما ضروری و لازم است ! بله گل ها!  . ولی آیا عدم وجود گل ها ممکن است به کیفیت رابطه شما صدمه ای وارد کند ؟ اگر ما به نتایج آزمایش نیکالوس گیگون در دانشگاه سوترن بریتانی اعتماد کنیم ، ظاهرا پاسخ مثبت است !

اولین آزمایش

در ازمایش اول نیکالوس ۲۰۰ خانم را به دو گروه تقسیم کرد . به گروه اول فیلمی از اول مردی خوش تیپ را در حال صحبت و غذا خوردن در رستورانی نشان میداد که روی میز ۳ گلدان گل ( رز ، لیلیوم و ارکیده ) گل وجود داشت . برای گروه دوم نیز همان فیلم نمایش داده شد با این تفاوت که گلدانی روی میز نبود . نتیجه ازمایش نشان داد : مردی که در اتاق حاوی گل ها بودند به نظر جذاب ، خوش تیپ و احساسی تر بود .

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

دومین آزمایش

در ازمایش بعدی نیکولاس ۱۰۰ خانم و یک آقا  – که به نظر همه آنها خوش قیافه بود- مورد ازمایش قرار گرفت. شرح ازمایش به این صورت بود که خانم ها تک تک به اتاقی که در آن مرد خوش تیپ و یک مصاحبه گر بودند وارد میشدند . در اتاق فیلمی از غذا های مختلف برای آنها پخش میشد بعد از اینکه مصاحبه گر چند سوال ساده را از خانم مورد آزمایش و آقا پرسید به بهانه اوردن سوالات بیشتر از اتاق خارج میشد .

در این زمان مرد شروع کرد به صحبت هایی که از پیش تعیین شده و از او محترمانه خواستگاری کرد. این ازمایش نشان داد ۸۰% خانم هایی که در اتاق آنها گل قرار داده شده بود به درخواست مرد جواب مثبت دادند در حالی که فقط ۵۰% خانم هایی که در اتاق بدون گل بودند به مرد جواب مثبت دادند .

اما آزمایش نیکولاس اینجا متوقف نشد .

او میخواست که از تاثیر وجد گل ها در ناخوداگاه خانم ها را در برخورد با اقایان مطمئن شود،

پس ازمایش دیگری ترتیب داد که در ان ۶۰۰ خانم جوان که در حال خرید در خیابان بودند

در این ازمایش پسرانی خوش تیپ در مقابل مغازه های شیرینی فروشی ، گل فروشی و کفش فروشی به صورت بسیار مودبانه

ضمن خواستگاری و شماره تلفن خانم های مورد بررسی را درخواست میگرد .

هر چند در اکثر درخواست ها با مخالفت روبرو شد ولی

چگونه شانس شروع دوستی با خانم ها تا 30% افزایش دهیم

۲۴% درخواست های  موفقیت امیز در مقابل گل فروشی

۱۵٫۵% در مقابل شیرینی فروشی

۱۱٫۵% در مقابل کفش فروشی قرار داشت .

پس اینطور به نظر میرسد که چه در رستوران ، محل خرید و یا در آزمایشگاه  ،

گل ها تاثیر بسزایی در جذاب و رمانتیک تر دیده شدن اقایان  توسط خانم ها دارند .

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

شاید شما هم یکی از اون دسته ادم هایی باشین که درگیر غوغای روزمره هستید و وقت سفارش دسته گل برای همسرتون رو ندارین و یا اصلا در کشور دیگری زندگی میکنید اما دغدغه  ارسال گل به ایران رو دارین ! ما برای شما پیشنهاد های ویژه ایی داریم !

شما میتونید از طریق گلفروشی گلبیشه از هر کجای دنیا سفارشتون رو به صورت آنلاین ، خیلی اسان و سریع انجام بدین و لبخند را به همسر  مهربانتان هدیه دهید ! پس ” گل ها را فراموش نکنید ” چون گل ها تاثیر عجیب و معجزه اسایی در روابط زناشویی شما خواهد داشت!

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟