سایت گل فروشی آنلاین گلبیشه تازگی گل های تحویل شده خود را گارانتی میکند . ما نهایت تلاش خود را به خرج میدهیم تا بهترین ها را برای شما ارسال کنیم . در صورت وجود مشکلی در نحوه ارسال و هدیه تحویلی با ما تماس بگیرید . در سریعترین زمان پیگیر مشکل پیش آمده خواهیم بود .

فرآیند تهیه و ارسال گل در گلبیشه

گل فروشی آنلاین گلبیشه از بهترین گلهای روز بازار برای سفارش گل شما استفاده میکند. ما میکوشیم گلی که برای شما ارسال میگردد خرید همان روز باشد . در تهیه گلها ، از بهترین و دستچین شده ترین انواع گل استفاده میکنیم. گلهای خریداری شده در گل فروشی ما ، به محض خریدن در یخچال با دمای مناسب نگهداری میگردد. این اطمینان را به شما میدهیم که تا لحظه تهیه سفارش شما گلها در دما و مکان مناسب نگهداری شده اند.

بعد از گل آرایی سفارش ها ، به سرعت مراحل ارسال گل انجام خواهد گرفت . ما دقت میکنیم که در این بین گلها کمترین زمان را سپری خواهند کرد . ارسال گل در گلبیشه با بهترین و سریعترین سفیران ارسال میگردد. بسته به زمان ثبت سفارش گل ، ارسال گل انجام خواهد پذیرفت . ما قانون ارسال فوری گل در تهران را همیشه مد نظر خواهیم داشت. سعی میکنیم که گلهای سفارشی شما را در کمتر از ۲ و یا ۳ ساعت کاری به دست گیرنده برسانیم.

ارسال گل در تهران ، ارسال فوری گل ، گل فروشی تهران ، سفارش فوری گل

ارسال گل در تهران

برای هر یک از هدیای گل ، بسته بندی به خصوص خود را در نظر گرفته ایم. گاهی جهت خراب نشدن هدیه در زمان ارسال گل ، نوع طراحی آن را مناسب ارسال سریع گل در نظر گرفته ایم. پس مطمئن باشید که نحوه بسته بندی و ارسال گل با دریافت بازخوردهای لازم ، بهترین نوع خود خواهد بود. برای هدایای گل کوچک و کم گل ، از موتور برای ارسال سریع گل استفاده میکنیم . در جایی که امکان خرابی گلها وجود داشته باشد ، این کار با خودرو انجام خواهد پذیرفت . پس به ناچار مدت زمان ارسال گل در بخش خودرویی کمی بیشتر از موتورسیکلت خواهد بود. ما همیشه کیفیت را فدای سرعت نخواهیم کرد . البته دایه دار سرعت ارسال گل در تهران هستیم. در مواردی گلبیشه تحویل گل خود را در زیر ۱ ساعت انجام داده است.

ارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران

ارسال گل به سراسر ایران از طریق گل فروشی آنلاین گلبیشه به صورت پستی انجام میگیرید . شما میتوانید لیست محصولات برای ارسال به ایران را مشاهده بفرمایید. بسته به مسافت شهر گیرنده و شرایط شرکت پست ، مدت زمان ارسال متفاوت خواهد بود . اما گل فروشی ما این قول را میدهد که به محض دریافت سفارش گل شما ، آن را پست کند. تمامی محصولات پستی به صورت مطمئن بسته بندی خواهد شد. ما اطمینان خواهیم یافت که بسته بندی ما برای ارسال محکم خواهد بود. برای دریافت کد رهگیری مرسولات پستی میتوانید با ما در تماس باشید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.

ارسال گل در تایم انتخابی شما

بعد از سفارش آنلاین گل خود مطئمن باشید که گل شما در بازه زمانی انتخابی شما تحویل خواهد شد . در صورت وجود مشکل از سمت ما سریعا با شما در تماس خواهیم بود. پس با خیال راحت و بدون پیگیری میتوانید سفارش آنلاین گل خود را در سایت ما ثبت کنید. این اطمینان را داشته باشید که گل شما در تایم مورد تحویل خواهد شد. در صورت وجود سفارش فوری گل حتما با ما در تماس باشید. شما میتوانید با ذکر شماره سفارش ، هماهنگی لازم را برای ارسال فوری گل انجام دهید. در صورت امکان حتما سفارش فوری گل شما به بهترین و سریع ترین نحو انجام خواهد گرفت.

 

ارسال گل در مناسبت ها

در تمامی مناسبت ها مانند ولنتاین ، روز مادر ، روز دختر ، روز پرستار ، روز پدر ، شب یلدا و … حتما و حتما سفارش آنلاین گل خود را زودتر ثبت نمایید. با توجه به افزایش سفارشات در این ایام ، اولویت ارسال با کسانی است که زودتر ثبت سفارش نموده اند. با ثبت سفارش زودتر خود ، ما را در مدیریت و ارسال سریع سفارشتان یاری کنید . لازم به ذکر است که سفارش فوری در این ایام امکان پذیر نخواهد بود . همین طور نیز باید گفت که اولویت ثبت سفارشات شما در سایت و به صورت آنلاین خواهد بود . سفارشاتی که به صورت آنلاین در سایت ثبت میگردد سریعتر روند ارسال را خواهند داشت .

 

نحوه ثبت سفارش گل

ثبت سفارش گل در گلبیشه به صورت آنلاین و در سایت http://golbishe.com انجام میپذیرد . اما اگر شما در ثبت اینترنتی گل خود دچار مشکل شدید حتما با ما در تماس باشید. در برخی از اوقات ممکن است به دلیل سرعت پایین اینترنت شما و یا اختلال در سرور سایت ما ، ثبت سفارش دچار مشکل گردد . در این موارد میتوانید با تماس تلفنی و یا از طریق واتس اپ ، سفارش خود را به صورت دستی و سریع انجام دهید . قابل ذکر است که تفاوتی در نحوه ثبت سفارش آنلاین و یا دستی وجود نخواهد داشت. البته باید گفت که ثبت سفارش آنلاین کیفیت بالاتر و مشتری پسندتر خواهد بود.

سایت گل فروشی آنلاین ، تلفن سایت خرید گل ، سایت سفارش گل

طریقه پیگیری سفارش گل شما

بعد از ثبت سفارش گل خود ، مطمئن باشید که سفارش شما در روز و تایم انتخابی شما ارسال میگردد. در صورت برخورد با مشکل حتما با شما از بخش پشتیبانی گلبیشه تماس گرفته خواهد شد . در برخی از موارد ما نیاز به کسب اجازه شما برای تغییر نوع گل آرایی خواهیم بود . مطمئنا این موارد نادر را حتما با شما در جریان خواهیم گذاشت . شما هم میتوانید برای پیگیری روند ارسال گل خود با ما در تماس باشید. گلبیشه در سریعترین زمان ممکن شما از فرآیند ارسال گل خود آگاه خواهد کرد . اما اگر عجله در ارسال خود به غیر از بازه زمانی مورد نظر ندارید ، نیازی به پیگیری نخواهد بود . سفارش شما در تایم و روز انتخابی شما به دقت ارسال میگردد . اما در صورت تغییر در آدرس و یا روز و مشخصات انتخابی سفارش گل خود ، سریعا با پشتیبانی گلبیشه تماس بگیرید .