جعبه گل (۲۷)

دسته گل (۹)

لوکس گلبیشه (۶۰)

تبریک تولد (۴۸)

محصولات گلبیشه

پیشنهادهای گلبیشه
  • پیشنهادهای گلبیشه
  • تا‌۱۵۰هزار تومان
  • لوکس گلبیشه
  • جدیدترین‌ها

جعبه گل چوبی مدل تک شاخه رز هلندی قرمز

۱۶۵,۰۰۰ تومان

باکس گل تک شاخه رز هلندی ، جلوه ای شیک و ساده از گلهای رز هلندی . ابعاد این باکس گل ارزان و مقرون به صرفه  ۷*۴۰ cm است. در انتهای ساقه گل به جهت تازه ماندن ، از کپسول آب استفاده شده است . این جعبه گل با ظاهری شیک و ساده خود ، مناسب تمام سنین خواهد بود . ارسال فوری و باکیفیت گل را با جعبه گل تک شاخه رز هلندی تجربه کنید .

باکس گل رز لیمون ۵ شاخه گل رز هلندی لب ماتیکی

۱۸۵,۰۰۰ تومان

آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید؟!  آیا کیفیت باکس گل هم برای شما اهمیت دارد ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۵ شاخه رز هلندی ممتاز لب ماتیکی استفاده کرده است . این باکس گل رز ، در نهایت توسط ربانی زیبا ، بسته و ارسال خواهد شد . ما این کادو گل را داخل بسته بندی شیک و زیبا به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش آنلاین گل خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

جعبه گل چوبی مدل ۳ شاخه رز هلندی قرمز

۱۸۹,۰۰۰ تومان

باکس گل زیبا همراه با قیمت مناسب ، جهت هدیه به عزازانتان . ابعاد این باکس گل ارزان و مقرون به صرفه  ۷*۴۰ cm است. در انتهای ساقه گلها به جهت تازه ماندن ، از کپسول آب استفاده شده است . این جعبه گل با ظاهری شیک و ساده خود ، مناسب تمام سنین خواهد بود . ارسال فوری و باکیفیت گل را با جعبه گل ۳ شاخه رز هلندی تجربه کنید

سبد گل رز به همراه گل های آلسترومریا

۱۹۵,۰۰۰ تومان

سبد گل رز با گل آلسترومریا با ظاهری شیک ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

سبد گل زیبا حصیری آلسترومریا

۲۱۵,۰۰۰ تومان

سبد گل زیبای حصیری آلسترومریا با ظاهر شیک و با طراوت خود ، مناسب هدیه برای تمام مناسبت هاست . این سبد گل ارزان تزیین شده با روبان و در ابعاد ۲۰*۳۰ cm آماده شده است . گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبای حصیری خود را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر باشد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

سبد گل لیسیانتوس

۲۳۰,۰۰۰ تومان

توجه : برای ثبت سفارش این محصول لطفا ۱ روز جلوتر اقدام بفرمایید . ارسال برای روز جاری امکان پذیر نیست

سبد گل لیسیانتوس با زیبایی خاصی ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید این سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای لیسیانتوس و فصل خرید سبد گل ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید سبد گل آنلاین شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید آنلاین سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

گل رز جاودان قرمز در تندیس سلطنتی شیشه ای

۲۷۵,۰۰۰ تومان

تندیس سلطنتی شیشه ای گل رز جاودان قرمز . در ابعاد ۱۳*۱۳*۱۴ CM با طراحی شیک  ، مناسب انتخاب یک هدیه ای خوب . جنس شیشه ای این تندیس ، آن را از بقیه تندیسهای گلبیشه متمایز میکند . کف طلایی این تندیس ، به هر چه بیشتر چشم نواز بودن این هدیه گل رز جاودان افزوده است . این کادو گل رز ماندگار در سایز نسبتا بزرگ ، درخور چشمان مخاطب شما خواهد بود. با هدیه این باکس گل رز ماندگار قرمز ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان قرمز زیبایی به دور آن خواهیم بست . گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

گل رز جاودان قرمز در باکس پلکسی کشو دار

۲۷۹,۰۰۰ تومان۲۸۵,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان قرمز در یک باکس شفاف کشودار زیبا /  یک هدیه ماندگار و شیک . شما میتوانید به همراه این باکس گل رز جاودان ، عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . ما در این جعبه گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان قرمز استفاده کرده ایم . کشو تعبیه شده در این جعبه گل ، بهترین مکان برای گذاشتن هدیه های کوچک و کم جا است . جعبه های شفاف و طلقی شکل ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان قرمز در تندیس ۶ ضلعی

۲۷۹,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان طبیعی قرمز در تندیس ۶ ضلعی /  هدیه گل ماندگار برای آنان که دوستشان دارید . این تندیس با زیبایی خاص خود ، جلوه ی درخشانی را از گل رز ماندگار شما در مقابل چشمان مخاطبتان تداعی خواهد نمود. ما در این تندیس گل ، از بهترین رز جاویدان قرمز استفاده کرده ایم . تندیس های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان هدیه باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان بنفش در تندیس کشو دار

۲۸۵,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان بنفش در تندیس گل کشودار /  یک هدیه ماندگار و شیک .  کشو موجود در باکس ، بهترین مکان برای گذاشتن کارت هدیه ، سکه ، شکلات و ... میباشد. ما در این باکس گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان بنفش استفاده کرده ایم . جعبه های شفاف  و شیشه ای ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . به همراه این باکس گل ، میتوانید عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

رز جاویدان طبیعی قرمز در تندیس سلطنتی

۲۸۵,۰۰۰ تومان

تندیس طرح سلطنتی رز جاودان قرمز ، با طراحی شیک  ، مناسب انتخاب یک هدیه ای خوب . کف طلایی این تندیس ، به هر چه بیشتر چشم نواز بودن این هدیه گل جاودان افزوده است . این کادو گل رز ماندگار در سایز نسبتا بزرگ ، درخور چشمان مخاطب شما خواهد بود. با هدیه این باکس گل رز ماندگار قرمز ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان زیبایی به دور آن خواهیم بست . سایت سفارش آنلاین گل گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند. گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

جعبه گل رز جاویدان قرمز مدل کشودار مکعبی

۲۸۵,۰۰۰ تومان

تندیس پِلَکسی مکعبی کشودار چوبی به همراه گل رز جاودان قرمز . ابعاد این تندیس گل جاویدان زیبا و شیک ۹*۱۲*۱۵ CM است . قسمت فوقانی این تندیس از جنس پلکسی شفاف و نشکن در شمایل مکعبی طراحی و ساخته شده است . قسمت پایین این محصول با برش لیزری و دقیق و تمیز طراحی و آماده شده است . شما میتوانید در کشوی جادار این تندیس هدایای کوچکی مانند کارت هدیه ، سکه و یا شکلات و دیگر هدایا را قرار دهید . اگر تمایل به ارسال شکلات و عروسک همراه این محصول را دارید میتوانید نوع  عروسک و شکلات آن را نیز سفارش دهید همچنین میتوانید نوع طرح پلکسی الماسی این کار کشودار را هم در سایت تهیه کنید . تندیس های شفاف و طلقی را میتوان از بهترین نوع جعبه ها برای گذاشتن این گل در نظر گرفت . ما این تندیس زیبا را به همراه کارت پستال شما و در بسته بندی مناسب باری گیرنده شما ارسال میکنیم .

کاکتوس بنفش اچینو در باکس مدل کتابی چند کاره

پیشنهاد ویژه امروز گلبیشه

۲۱۰۰۰۰

۱۷۲۰۰۰

کاکتوس اچینو