جعبه گل (۴۵)

دسته گل (۱۱)

لوکس گلبیشه (۴۲)

تبریک تولد (۵۴)

محصولات گلبیشه

پیشنهادهای گلبیشه
  • پیشنهادهای گلبیشه
  • تا‌۱۵۰هزار تومان
  • لوکس گلبیشه
  • جدیدترین‌ها

جعبه سورپرایز گل و بادکنک تولد

۱۲۵,۰۰۰ تومان
جعبه سورپرایز تولد با کلی بادکنک و یک شاخه رز هلندی تزیین شده. فکرش رو بکنید که مخاطبتون با باز کردن درب جعبه با کلی بادکنک رنگارنگ روبرو بشه. اونوقت که باید بادکنک ها رو دونه دونه در بیاره تا به دسته گل و پاکت متن شما برسه. جعبه سورپرایز گل و بادکنک گلبیشه ، یه هدیه گل شاد ، خاص و متفاوته. با جعبه گل سورپرایز تولد ، طوفانی از شادی را به پا خواهید کرد.

سبد گل لیسیانتوس

۱۸۵,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان

سبد گل لیسیانتوس با زیبایی خاصی ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد .

گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید این سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای لیسیانتوس و فصل خرید سبد گل ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید سبد گل آنلاین شما را تضمین می کند .

با خیال راحت خرید آنلاین سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

باکس گل رز بلاکین ۵ شاخه گل رز هلندی قرمز

۱۵۹,۰۰۰ تومان
آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید ؟ آیا کیفیت باکس گل هم برای شما مهم است ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۵ شاخه گل رز هلندی قرمز ممتاز استفاده کرده است . این جعبه گل رز ، در نهایت توسط ربانی زیبا بسته و ارسال خواهد شد . ما این هدیه گل را داخل بسته بندی شیک و زیبا به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش گل آنلاین خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

باکس گل رز لیمون ۵ شاخه گل رز هلندی لب ماتیکی

۱۵۹,۰۰۰ تومان
آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید؟!  آیا کیفیت باکس گل هم برای شما اهمیت دارد ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۵ شاخه رز هلندی ممتاز لب ماتیکی استفاده کرده است . این باکس گل رز ، در نهایت توسط ربانی زیبا ، بسته و ارسال خواهد شد . ما این کادو گل را داخل بسته بندی شیک و زیبا به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش آنلاین گل خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

جعبه گل ژیوا نقره ای مدل حروف ( تمام حروف )

۱۶۵,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های میخک است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطب خاص شما القا خواهد کرد

جعبه گل ژیوا نقره ای مدل قلب

۱۶۵,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های میخک است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطب خاص شما القا خواهد کرد

باکس گل ژیوا با گل های آلسترومریا

۱۶۹,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های آلسترومریا است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطبتان القا خواهد کرد. متریال استفاده شده در این باکس گل ، در نهایت دقت و کیفیت انتخاب و استفاده شده است . ما از گل های با دوام آلسترومریا ممتاز در گل آرایی این هدیه گل استفاده کرده ایم. این محصول از پرفروش ترین هدایای گلبیشه است که برای خرید آنلاین گل شما آماده شده است . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت این هدیه گل را کاملا تضمین می کند . پس با خیال راحت سفارش آنلاین گل خود را ثبت و منتظر تحویل به موقع آن باشید .

سبد گل رز به همراه گل های آلسترومریا

۱۶۹,۰۰۰ تومان

سبد گل رز با گل آلسترومریا با ظاهری شیک ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد .

گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .
دسته گل ، دسته گل رز ، دسته گل رز قرمز ، سفارش دسته گل ، خرید دسته گل
۱۱ شاخه
۱۵ شاخه
۷ شاخه
بستن

دسته گل رز قرمز کلاسیک ۱۵،۱۱،۷ شاخه ( به همراه جعبه و بسته بندی )

۱۹۵,۰۰۰ تومان۳۳۹,۰۰۰ تومان
دسته گل رز قرمز یعنی  بهترین راه برای گفتن ” تو تمام دنیای منی ”
دسته گل ، دسته گل رز ، خرید دسته گل ، سفارش دسته گل ، ارسال دسته گل
۱۱ شاخه
۱۵ شاخه
۷ شاخه
بستن

گل رز جاودان قرمز در باکس پلکسی مکعبی

۲۱۹,۰۰۰ تومان
فرشته های کوچک در زیر پایه های این باکس گل رز جاودان ، زیبایی خاصی به این جعبه گل بخشیده است . با هدیه این باکس گل رز ماندگار قرمز ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان زیبایی به دور آن خواهیم بست . سایت سفارش آنلاین گل گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند. گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

گل رز جاودان مشکی در باکس پلکسی کشو دار

۲۱۹,۰۰۰ تومان
گل رز جاودان مشکی در یک باکس شفاف کشودار زیبا /  هدیه ماندگار و شیک رز مشکی جاودان با داشتن گلبرگ های مخملی ، چشم هر بیننده ای را به زیبایی خود خیره می کند . آنهایی که عاشق رز مشکی هستند ، انتخاب این جعبه گل زیبا را از دست ندهند. شما میتوانید به همراه این باکس گل رز جاودان ، عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . ما در این جعبه گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان قرمز استفاده کرده ایم . کشو تعبیه شده در این جعبه گل ، بهترین مکان برای گذاشتن هدیه های کوچک و کم جا است . جعبه های شفاف و طلقی شکل ، میتواند بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشد . گل فروشی آنلاین گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.
کاکتوس بنفش اچینو در باکس مدل کتابی چند کاره

پیشنهاد ویژه امروز گلبیشه

۲۱۰۰۰۰

۱۷۲۰۰۰

کاکتوس اچینو