جعبه گل (۴۱)

دسته گل (۱۱)

لوکس گلبیشه (۳۶)

تبریک تولد (۵۲)

محصولات گلبیشه

پیشنهادهای گلبیشه
  • پیشنهادهای گلبیشه
  • تا‌۱۵۰هزار تومان
  • لوکس گلبیشه
  • جدیدترین‌ها

جعبه سورپرایز گل و بادکنک تولد

۱۲۵,۰۰۰ تومان
جعبه سورپرایز تولد با کلی بادکنک و یک شاخه رز هلندی تزیین شده. فکرش رو بکنید که مخاطبتون با باز کردن درب جعبه با کلی بادکنک رنگارنگ روبرو بشه. اونوقت که باید بادکنک ها رو دونه دونه در بیاره تا به دسته گل و پاکت متن شما برسه. جعبه سورپرایز گل و بادکنک گلبیشه ، یه هدیه گل شاد ، خاص و متفاوته. با جعبه گل سورپرایز تولد ، طوفانی از شادی را به پا خواهید کرد.

جعبه گل ژیوا با ۴ شاخه گل رز هلندی قرمز

۱۵۵,۰۰۰ تومان۱۵۹,۰۰۰ تومان
جعبه گل ژیوا با ۴ شاخه رز هلندی به زیبایی تمام برای مخاطب شما گل آرایی میگردد. شما میتوانید با هزینه ای مناسب ، هدیه گل زیبایی را تقدیم مخاطب خود کنید. این باکس گل زیبا به همراه روبان تزیین شده و ارسال میگردد. ما در تهیه این جعبه گل زیبا از رز هلندی با کیفیت استفاده میکنیم. سفارش گل ارزان را با باکس گل ژیوا گلبیشه تجربه کنید.

جعبه گل ژیوا نقره ای مدل حروف ( تمام حروف )

۱۷۹,۰۰۰ تومان ۱۵۵,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های میخک است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطب خاص شما القا خواهد کرد

جعبه گل ژیوا نقره ای مدل قلب

۱۷۹,۰۰۰ تومان ۱۵۵,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های میخک است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطب خاص شما القا خواهد کرد

سبد گل رز به همراه گل های آلسترومریا

۱۶۵,۰۰۰ تومان

سبد گل رز با گل آلسترومریا با ظاهری شیک ، مناسب هدیه تولد و هدیه سالگرد ازدواج می باشد .

گل فروشی آنلاین گلبیشه خرید سبد گل زیبا و شیک را به شما پیشنهاد می کند . با توجه به نوع گلهای آلسترومریا و تنوع رنگی آنها ، ممکن است طیف رنگ این سبد گل زیبا کمی متفاوت تر به دست گیرنده برسد . اما گل فروشی گلبیشه همیشه کیفیت و طراوت گل خرید آنلاین سبد گل شما را تضمین می کند . با خیال راحت خرید سبد گل خود را ثبت بفرمایید .

باکس گل رز بلاکین ۵ شاخه گل رز هلندی قرمز

۱۶۵,۰۰۰ تومان
آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید ؟ آیا کیفیت باکس گل هم برای شما مهم است ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۵ شاخه گل رز هلندی قرمز ممتاز استفاده کرده است . این جعبه گل رز ، در نهایت توسط ربانی زیبا بسته و ارسال خواهد شد . ما این هدیه گل را داخل بسته بندی شیک و زیبا به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش گل آنلاین خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

باکس گل ژیوا با گل های آلسترومریا

۱۶۹,۰۰۰ تومان
گل ژیوا ، ترکیبی از گل های آلسترومریا است که اوج لطافت واحساسات شمارا به مخاطبتان القا خواهد کرد. متریال استفاده شده در این باکس گل ، در نهایت دقت و کیفیت انتخاب و استفاده شده است . ما از گل های با دوام آلسترومریا ممتاز در گل آرایی این هدیه گل استفاده کرده ایم. این محصول از پرفروش ترین هدایای گلبیشه است که برای خرید آنلاین گل شما آماده شده است . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت این هدیه گل را کاملا تضمین می کند . پس با خیال راحت سفارش آنلاین گل خود را ثبت و منتظر تحویل به موقع آن باشید .

باکس گل رز لیمون ۵ شاخه گل رز هلندی لب ماتیکی

۱۷۵,۰۰۰ تومان
آیا در جستجوی سفارش گل ارزان هستید؟!  آیا کیفیت باکس گل هم برای شما اهمیت دارد ؟ این بار گل فروشی آنلاین گلبیشه را هم در سورپرایزتان شریک کنید ! گل فروشی آنلاین ما ، در این باکس گل ، از ۵ شاخه رز هلندی ممتاز لب ماتیکی استفاده کرده است . این باکس گل رز ، در نهایت توسط ربانی زیبا ، بسته و ارسال خواهد شد . ما این کادو گل را داخل بسته بندی شیک و زیبا به دست گیرنده شما می رسانیم . پس با خیال راحت سفارش آنلاین گل خود را ثبت و منتظر ارسال به موقع آن باشید .

باکس هدیه عروسک و شکلات و بطری شربت ( ویژه خانمها )

۲۳۰,۰۰۰ تومان ۱۸۹,۰۰۰ تومان
باکس چوبی هدیه عروسک و شکلات و بطری شربت   ( در اندازه ۳۵* ۲۲  cm ) این پکیج شامل : *جعبه چوبی در رنگهای مختلف *بطری شیشه ای شربت انگور سیاه وطنی تزیینی با کاغذ رنگی *عروسک لی لی پوت بامزه در رنگ های متفاوت *بسته شکلات کاکائویی خوشمزه ، شیک و زیبا ( حدود ۲۵۰ گرم شکلات ) *قیف شفاف تزئینی اسمارتیز و تخم مرغ شانسی * و جوراب دخترانه رنگارنگ و متنوع یه هدیه شاد و متفاوت برای اونایی که دوستشون دارید ولنتاین امسال رو با یه سورپرایز دوست داشتنی جشن بگیرید

باکس گل ژیوا ترکیبی از گل های آلسترومریا و ۵ شاخه گل رز هلندی قرمز

۲۲۹,۰۰۰ تومان
جعبه گل ژیوا با ظاهری زیبا و رسمی خود ، می تواند گویای احساسات شما برای مخاطبتان باشد . متریال استفاده شده در این باکس گل ، در نهایت دقت و کیفیت انتخاب و استفاده شده است . ما از ترکیب دلنشین گل های رز و آلسترومریا ممتاز در گل آرایی این هدیه گل استفاده کرده ایم. این محصول از پرفروش ترین هدایای گلبیشه است که برای خرید آنلاین گل شما آماده شده است . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت این هدیه گل را کاملا تضمین می کند .
دسته گل ، دسته گل رز ، دسته گل رز قرمز ، سفارش دسته گل ، خرید دسته گل
۱۱ شاخه
۱۵ شاخه
۷ شاخه
بستن

دسته گل رز قرمز کلاسیک ۱۵،۱۱،۷ شاخه ( به همراه جعبه و بسته بندی )

۲۲۹,۰۰۰ تومان۳۴۹,۰۰۰ تومان
دسته گل رز قرمز هلندی رمانتیک ، بهترین راه گفتن اینکه "تو تمام دنیای منی ... " با بسته بندی و کاور ، ارسال در جعبه مخصوص و بزرگ ( ۲۵*۶۰ cm ) در مدل های ۷ ، ۱۱ و ۱۵ شاخه این محصول یکی از زیباترین و شیک ترین دسته گلهای موجود در بازار می باشد. همراه با دیزاین حرفه ای ، مناسب و درخور مخاطب شما این دسته گل با گل های با طراوت و شاداب تزیین ، طراحی و آماده میشود. گل فروشی آنلاین گلبیشه این محصول را به همه زیبا پسندان توصیه میکند.

جعبه گل لاوین قرمز مدل ۶ شاخه گل رز هلندی لب ماتیکی

۲۴۹,۰۰۰ تومان ۲۲۹,۰۰۰ تومان
جعبه گل لاوین ، هدیه گل برازنده ایست ، برای عزیزانی که دوستشان دارید . باکس گل لاوین با اندازه ، تعداد گل و نیز قیمت مناسب خود ، یکی از بهترین محصولات گلبیشه می باشد . گلبیشه خرید گل لاوین رو به همه سخت پسند ها توصیه میکند ... پس برای خوشحال کردن عزیزانتان تامل نکنید . گل فروشی گلبیشه را در سوپرایزتان شریک کنید .
کاکتوس بنفش اچینو در باکس مدل کتابی چند کاره

پیشنهاد ویژه امروز گلبیشه

۲۱۰۰۰۰

۱۷۲۰۰۰

کاکتوس اچینو