جعبه گل (۴۹)

دسته گل (۱۵)

لوکس گلبیشه (۹۸)

تبریک تولد (۴۹)

محصولات گلبیشه

پیشنهادهای گلبیشه
  • پیشنهادهای گلبیشه
  • تا‌۱۵۰هزار تومان
  • لوکس گلبیشه
  • جدیدترین‌ها

باکس گل رز جاودانه صورتی بنفش کشودار

۴۷۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل جاودان طبیعی صورتی بنفش ، با رنگ دلربا و زیبای خود ، دل هر بیننده ای رو به خود خیره میکند . رنگهای زنده و شاداب در گلی طبیعی اما با ماندگاری بالا ، بهترین هدیه گل را برای گیرنده شما به ارمغان آورده است . کشوی تعبیه شده در این باکس گل جاودان مناسب قرار دادن هدایای کوچک و شکلات است . ابعاد این جعبه گل جاودان رز صورتی چشم نواز ۹*۱۲*۱۵ CM است  شما همچنین میتوانید این گل زیبا را در دیگر تندیس های گلبیشه نیز سفارش و خرید کنید . ما برای سفارش گل جاودان شما از بهترین گلهای طبیعی استفاده میکنیم .

گل رز جاودان قرمز در باکس پلکسی کشو دار

۴۷۹,۰۰۰ تومان۵۷۵,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان قرمز در یک باکس شفاف کشودار زیبا /  یک هدیه ماندگار و شیک . شما میتوانید به همراه این باکس گل رز جاودان ، عروسک و شکلات نیز سفارش دهید  . ما در این جعبه گل جاودان ، از بهترین گل رز جاودان قرمز استفاده کرده ایم . کشو تعبیه شده در این جعبه گل ، بهترین مکان برای گذاشتن هدیه های کوچک و کم جا است . جعبه های شفاف و طلقی شکل ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان رنگین کمان در تندیس ۶ ضلعی

۴۷۹,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان طبیعی رنگین کمان در تندیس ۶ ضلعی /  هدیه گل ماندگار برای آنان که دوستشان دارید . این تندیس با زیبایی خاص خود ، جلوه ی درخشانی را از گل رز ماندگار شما در مقابل چشمان مخاطبتان تداعی خواهد نمود. ما در این تندیس گل جاودان ، از بهترین رز جاویدان رنگین کمان استفاده کرده ایم . تندیس های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان هدیه باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان قرمز در تندیس ۶ ضلعی

۴۷۹,۰۰۰ تومان

گل رز جاودان طبیعی قرمز در تندیس ۶ ضلعی /  هدیه گل ماندگار برای آنان که دوستشان دارید . این تندیس با زیبایی خاص خود ، جلوه ی درخشانی را از گل رز ماندگار شما در مقابل چشمان مخاطبتان تداعی خواهد نمود. ما در این تندیس گل ، از بهترین رز جاویدان قرمز استفاده کرده ایم . تندیس های شفاف ، میتونه بهترین انتخاب برای گذاشتن رز جاودان هدیه باشه . گل فروشی آنلاین گلبیشه کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند.

گل رز جاودان رنگین کمان در باکس پلکسی مکعبی

۴۹۵,۰۰۰ تومان

فرشته های کوچک در زیر پایه های این باکس گل رز جاودان رنگین کمان ، زیبایی خاصی به این جعبه گل بخشیده است . با هدیه این باکس گل رز ماندگار هفت رنگ ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان زیبایی به دور آن خواهیم بست . سایت سفارش آنلاین گل گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند. گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

جعبه گل رز جاویدان قرمز مدل کشودار مکعبی

۴۹۵,۰۰۰ تومان

تندیس پِلَکسی مکعبی کشودار چوبی به همراه گل رز جاودان قرمز . ابعاد این تندیس گل جاویدان زیبا و شیک ۹*۱۲*۱۵ CM است . قسمت فوقانی این تندیس از جنس پلکسی شفاف و نشکن در شمایل مکعبی طراحی و ساخته شده است . قسمت پایین این محصول با برش لیزری و دقیق و تمیز طراحی و آماده شده است . شما میتوانید در کشوی جادار این تندیس هدایای کوچکی مانند کارت هدیه ، سکه و یا شکلات و دیگر هدایا را قرار دهید . اگر تمایل به ارسال شکلات و عروسک همراه این محصول را دارید میتوانید نوع  عروسک و شکلات آن را نیز سفارش دهید همچنین میتوانید نوع طرح پلکسی الماسی این کار کشودار را هم در سایت تهیه کنید . تندیس های شفاف و طلقی را میتوان از بهترین نوع جعبه ها برای گذاشتن این گل در نظر گرفت . ما این تندیس زیبا را به همراه کارت پستال شما و در بسته بندی مناسب باری گیرنده شما ارسال میکنیم .

جعبه گل رز جاودان هفت رنگ مدل کشودار مکعبی

۴۹۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل پِلَکسی مکعبی کشودار چوبی به همراه گل رز جاودان هفت رنگ . ابعاد این تندیس گل جاودان چشم نواز ۹*۱۲*۱۵ CM است . قسمت بالایی و شفاف این تندیس از جنس پلکسی  نشکن و در شمایل مکعبی طراحی و ساخته شده است . قسمت تحتانی این محصول با برش لیزری و دقیق و تمیز طراحی و آماده شده است . شما میتوانید در کشوی زیبا دستگیره طلایی این تندیس هدایای کوچکی مانند کارت هدیه ، سکه و یا شکلات و دیگر هدایا را قرار دهید . اگر مایل هستید که شکلات و عروسک همراه این محصول را ارسال کنید ، میتوانید نوع  عروسک و شکلات آن را نیز سفارش دهید . همچنین میتوانید نوع شمایل پلکسی الماسی این کار کشودار را هم در سایت تهیه کنید . تندیس های شفاف و طلقی را میتوان از بهترین نوع جعبه ها برای گذاشتن این گل در نظر گرفت . ما این تندیس زیبا را به همراه کارت پستال شما و در بسته بندی مناسب باری گیرنده شما ارسال میکنیم .

رز جاویدان طبیعی قرمز در تندیس سلطنتی

۵۱۰,۰۰۰ تومان

تندیس طرح سلطنتی رز جاودان قرمز ، با طراحی شیک  ، مناسب انتخاب یک هدیه ای خوب . کف طلایی این تندیس ، به هر چه بیشتر چشم نواز بودن این هدیه گل جاودان افزوده است . این کادو گل رز ماندگار در سایز نسبتا بزرگ ، درخور چشمان مخاطب شما خواهد بود. با هدیه این باکس گل رز ماندگار قرمز ، خودتان را در پیش چشمان او ماندگار تر از همیشه کنید . ما برای زیبا تر شدن سفارش آنلاین گل جاودان شما ، ربان زیبایی به دور آن خواهیم بست . سایت سفارش آنلاین گل گلبیشه ، کیفیت رزهای جاودان خود را تضمین میکند. گل فروشی گلبیشه رو در سوپرایز اینترنتی خودتون سهیم کنید .

باکس گل رز جاودان صورتی کشودار

۵۱۵,۰۰۰ تومان

جعبه گل پِلَکسی کشودار به همراه گل رز جاودان صورتی . ابعاد این جعبه گل جاودان رز صورتی چشم نواز ۹*۱۲*۱۵ CM است . قسمت بالایی و شفاف این تندیس از جنس پلکسی شفاف و در شمایل هرمی لوزی طراحی شده است . قسمت تحتانی این محصول از جنس چوب به همراه کشو با دستگیره فلزی است . شما میتوانید در کشوی زیبا این تندیس ، هدایای کوچکی مانند کارت هدیه ، سکه و یا شکلات و دیگر هدایا را قرار دهید . برای سفارش این محصول به همراه شکلات در کشو ، میتوانید هماهنگ کنید . همچنین میتوانید با هماهنگی پشتیبانی گلبیشه گل رز صورتی جاودان را در دیگر مدلهای تندیسها سفارش و تحویل بگیرید .

پکیج هدیه شکلات ، عروسک خرسی و باکس رز جاودان قرمز

۹۸۵,۰۰۰ تومان
پکیج کادو رز جاودان قرمز به همراه شکلات و عروسک خرسی خارجی با کیفیت با این بسته تمام اقلام ولنتاین رو شما خواهید داشت بسته شکلات ۲۵۰ گرمی این هدیه به زیبایی برای این روز تزیین شده است , عروسک خرسی بامزه ای که میتونه این کادو رو تکمیل کنه با باکس رز جاودان شما میتونید هدیه تون رو ماندگار کنید. همه و همه در جعبه هدیه با کیفیت گلبیشه در در اندازه ۲۰*۲۰ cm
کاکتوس بنفش اچینو در باکس مدل کتابی چند کاره

پیشنهاد ویژه امروز گلبیشه

۲۱۰۰۰۰

۱۷۲۰۰۰

کاکتوس اچینو